Змaгaютьcя ocвiтяни

Вже стало традицією на весняних канікулах проводити районний турнір з волейболу серед працівників навчальних закладів. На змагання прибули представники майже всіх загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів та дитяча юнацько-спортивна школа.

Якщо в минулому році змагалися шість команд, то в цьому році їх було сім. Це команди з Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., Миропільського, Ряснянського, Запсільського, Чернеччинського, Малорибицького НВК та дитячої юнацько-спортивної школи.

Приємно відмітити, що поряд з такими ветеранами як Гордієнко В.І. (Миропільський НВК), Штанько В.М. (Великобобрицька ЗОШ І-ІІІст.) на змагання прибули молоді педагоги, вік яких до 30 років.

Не дивлячись на те, що матчі проходили у запеклій боротьбі, особливо фінальній, всі учасники отримали позитивні емоції та задоволення.

За підсумками змагань команда Миропільського НВК виборола І місце, команда Запсільського НВК посіла ІІ місце, команда ДЮСШ зайняла ІІІ місце.

Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та райкому профспілки працівників освіти і грошовою премією.

Організатором та спонсором змагань виступив райком профспілки працівників освіти та науки України.
В.Ревуцька
голова райкому профспілки працівників освіти

http://krasnews.at.ua/news/zmagajutsja_osvitjani/2016-04-11-6272

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: