Змiни y виплaтi пeнciй пpaцюючим пeнcioнepaм

17357895.jpg
 

Згідно із Законом України від 02.03.2015р. №213 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» з 1 квітня поточного року внесено зміни до виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

Так пенсії призначені згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» тимчасово, у період з 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року:

у період роботи особи (крім інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») на посадах, які дають право на призначення пенсії або щомісячного довічного грошового утримання у порядку та на умовах, передбачених законами України «Про статус народного депутата України», «Про державну службу» , «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», пенсії, призначені відповідно до цього Закону, не виплачуються;

у період роботи на інших посадах/роботах пенсія, призначена особі відповідно до цієї статті (крім інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»), розмір якої перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. 150 відсотків прожиткового мінімуму – 1423,50 грн. Пенсії, призначені в розмірі, меншому 1423,50 грн., пенсіонерам, які працюють виплачують у повному обсязі. У пенсіонерів які працюють і мають розмір пенсії більший за 1423,50 грн. і яким пенсію виплачуватимуть на рівні 85 відсотків, у будь-якому разі розмір пенсії до виплати становитиме не менше 1423,50 грн.

Після звільнення з роботи виплата пенсії відповідно до цього Закону поновлюється.
За додатковими роз’ясненнями необхідно звертатися до управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі або за телефоном 7-12-60.

А. ПЕТРОВ,
начальник управління Пенсійного фонду України
в Краснопільському районі

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: