Зpaдливi бджoли чи нeчecнi cyciди?

 

Бджільництво є улюбленою справою багатьох наших земляків. Як правило, це порядні, уважні, щирі люди. Але цю думку було змінено за лічені хвилини.

Олександр – професійний пасічник з великим досвідом та справжній любитель своєї справи. Підтримав захоплення старшого сина і половину медового володіння передав йому. З початком сезону хлопець вирішив облаштувати свою пасіку на подвір’ї свого дідуся в селі Новодмитрівка. Все б гаразд – у молодого пасічника є бажання, у батька-досвід, якби не нахабний сусід. Переглядаючи вулики, Олександр став помічати зникнення великої кількості бджолосімей без фізичного втручання на подвір’я.

Шляхом спостережень було виявлено, що спритний сусіда просто переманює бджіл, “пригощаючи” їх цукровим сиропом, і таким чином створюючи власну пасіку. Мій співрозмовник – людина інтелігентна, з високими моральними якостями, так що “розбірок” не влаштовував, хоча знає напевно, хто це робить та хто повчає цій нехитрій справі молодого чоловіка.

Образа глибоко травмувала душу бджоляра. Адже він сам з повагою ставиться до людей і сподівається на взаємність, та на жаль…розчарування не оминуло. Бджоли – не зрадники, інколи людей залишає совість.
І. ЗАГОРУЛЬКО.
Газета “Перемога”

 

http://krasnews.at.ua/news/zradlivi_bdzholi_chi_nechesni_susidi/2017-06-18-7947
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: