Зpoбiть людям дoбpo – i вoни вaм цьoгo нe пpoбaчaть

Не упускайте случая делать добро – если это не грозит вам большим ущербом.
Марк Твен

Десять років ув’язнення – таке покарання можуть отримати двоє жителів Краснопільського району, які вчинили розбій в будинку свого нового знайомого. Користуючись його гостинністю, товариші спочатку побили чоловіка палицею, а потім відібрали в нього останні 20 гривень, продукти харчування та інші цінні речі з будинку, чим поповнили свій і так чималий «кримінальний список» розбійним нападом.

До правоохоронців звернувся 50-річний житель с. Самотоївка, який розповів, що два дні тому його сильно побили двоє чоловіків та викрали все цінне з будинку. Правоохоронці виїхали за вказаною адресою. Під час розмови з потерпілим вони дізнались, що напередодні скоєння злочину останній познайомився з двома чоловіками: «Вони жалілись, що приїхали в наше село підзаробити, але їх надурили. А так як в них не було грошей, попросились до мене. Мені стало їх шкода і я запросив їх в дім».

Чоловік пригостив гостей вечерею, навіть пляшку горілки дістав. І нічого не передбачало біди, поки нові знайомі не пішли курити. Коли ж повернулись, почали лупцювати свого добродія палицею від чого той знепритомнів. Били, говорив затриманий як по голові, так і по всьому тілу. А коли почали, що чоловік почав приходити до тями, продовжили знущання.

Результатом такої «гостинності» стали – закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійні рани голови та обличчя, з якими чоловік потрапив до центральної районної лікарні.

А ще після їх візиту потерпілий виявив зникнення 20 гривень, продуктів харчування, двд-програвача, ігрової приставки, зимової куртки і двох спортивних кофт сина. Зазначив, навіть дипломат старий із записником забрали.

Але винних в розбійному нападі досвідченим правоохоронцям довго шукати не довелось. В поле зору потрапили двоє мешканців з сусіднього села, яких в той день бачили в Самотоївці. Це були раніше засуджені 42-річний та 51-річний мешканці с. Миропілля, в одного з яких співробітники міліції вилучили майже всі відібрані речі потерпілого. Спільника ж затриманого поки що не вдалось затримати, але, запевняють у міліції, найближчим часом він обов’язково приєднається до свого товариша.

І хоча затриманий виправдовувався, що у всьому винна горілка, і саме через неї вони з другом втратили розум, його десятирічний «кримінальний досвід» говорить про зворотне. Тож, за таку собі «втрату розуму» обидва відповідатимуть по всій суворості Закону. А це – ч.2 ст.187 «Розбій» Кримінального кодексу України, максимальним покаранням якої – десять років ув’язнення.

За матеріалами http://cgz.sumy.ua

http://krasnews.at.ua/news/zrobit_ljudjam_dobro_i_voni_vam_cogo_ne_probachat/2012-10-09-2164
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: