ЗУCТPIЧ З УЧACНИКOМ AТO

22012830.jpg

У зв’язку з агресією Російської Федерації та постійними військовими діями на Сході України – в Луганській та Донецькій областях, випускника Сіннівського НВК Івана Олексійовича Гладишева в квітні 2014 року було мобілізовано до Збройних сил України для участі в антитерористичних операціях. Вже вісім місяців Іван служить в Збройних силах та перебуває на вахті миру в Луганській області.

Цими днями хлопець приїхав у рідне село трішки відпочити від бойових дій, побачити маму, тата, рідних та близьких. В розмові з солдатом кожен селянин відчуває велику загрозу українцям від терористичних дій, що проходять на Сході України.

З метою ознайомлення учнів з перебігом подій та виховання патріотичних почуттів, адміністрація Сіннівського НВК, за ініціативи вчителя захисту Вітчизни Ф.І. Карпенка та педагога-організатора Т.М. Мироненко, запросила Івана Олексійовича на зустріч з школярами. Колишній випускник поспілкувався з учнями 1-11 класів, відповів на їх численні питання.

08626995.jpg

Стіни рідної школи, рідний клас схвилювали хлопця, подарували тисячі приємних спогадів про шкільні роки та юність. Іван розповідав історії зі свого шкільного життя, згадував теплими словами вчителів, які дарували йому та його класові перлинки мудрості життя.

Солдат звернув особливу увагу учнів на те, що лише в тяжкі часи людина починає розуміти, як сильно любить своїх рідних та близьких, як вона сумує за домівкою, за дорогими серцю вуличками, дорогами та полями. Він розповів, як у цій відпустці цілий день присвятив тому, щоб обійти милі його серцю куточки рідної природи, порозмовляти з ними, а ще дав обіцяку завжди захищати їх від будь-якого агресивного посягання.

Іван наголосив на тому, що знання, які дає школа, дуже-дуже потрібні. Він закликав хлопців вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, не звикати ні до яких шкідливих звичок, назавжди забути про алкоголь, тютюн та наркотики.

Присутні вдячні гостеві за відвертість. А учні школи подарували солдатові та інших учасників АТО малюнки, які самостійно підготували, та книгу письменників Сумської області «Українська хвиля».

Старшокласники, і не тільки, переконані, Іван дійсно герой нашого села, вони вірять в нього, в його чесність та самовідданість народові. Бажали йому та всім його товаришам миру, щастя, міцного здоров’я та скорого повернення до рідних хат. Нехай Господь зберігає кожного солдата в це страшне лихоліття та дарує Україні миру, миру і миру!
Н. Гончар,
заступник директора з навчально-виховної роботи Сіннівського НВК

Є новини? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: