ЗВIТ CEЛИЩНOГO ГOЛOВИ ПPO POБOТУ ЗA 2016 PIК

Шановні жителі Краснопільської громади. Завершився ще один фінансовий рік. Рік напруженої праці направлений на розвиток території. Тому спочатку хочу подякувати всім чесним платникам податків, вчасна виплата яких дала змогу нам провести фінансування, як заробітної плати нашим освітянам та працівникам дошкільних закладів, так і дала змогу проводити інші упорядкувальні роботи по селищу.

На виконання заходів селищної програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік, нами у поточному році були виконані наступні роботи:

– Продовжено роботи з «Реконструкції водопровідної мережі по вул. Покровська, в смт Краснопілля Сумської області». Селищною радою у цьому році виділено 200 тис. грн., депутатом обласної ради Остапенком О.М. – 75 тис. грн. Для співфінансування робіт із будівництва першої черги проекту рішенням виконкому від 08.06.16 зареєстрований кооператив жителів. Договір на виконання робіт заключено з ТОВ «Теплоенерго». Проведений та затверджений перерахунок кошторису. Освоєно 270 тис 953 грн.

– «Капітальний ремонт тротуару по вул. Вокзальна смт Краснопілля Сумської області (перша черга)» – кошторисна вартість 973 тис. 790 грн. Освоєно станом на 01.01.2016р. – 403 тис. грн.У бюджеті на 2016 рік заплановано 300 тис. грн. – По програмі «Прозоро» переможцем визнано ТОВ «Текторсервіс», яке провело роботи із укладання 661,5 кв. м. плитки, освоєно 289 тис799 грн..

– Завершено роботи об’єкту «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Малятко» у смт Краснопілля, вул. Шкурка, 1, Сумської області. Заміна вікон.» – кошторисна вартість 214 тис. 904 грн. Роботи завершені, використано 207 тис. 087 грн.

– Проведені роботи з будівництва водогону в с. Михайлівське. Закупівля проводилась через систему електронних торгів «Прозоро», згідно виділених коштів 1 млн. 524 тис. грн., переможцем став ТОВ «Еверест – С». Згідно актів перераховано 1 млн 508 тис 13 грн., економія склала 15 тис 987 грн.

– Завершилися роботи з «Реконструкції центральної котельні по вул. Перемоги, 2а в смт Краснопілля» – із виділених коштів 2 млн 139 тис. 949 грн. в результаті тендерних торгів на сайті «Тендер. мі» переможцем з виконання робіт визначено ТОВ «Трест Сумжитлобуд». На закупівлю матеріалів товариству та за актами виконаних робіт оплачено 1млн 933 тис 723 грн. також зекономили 206 тис. 226 грн.

-Виконавцем робіт по об’єкту «Реконструкція існуючої газової котельні з встановленням котла на твердому паливі потужністю 1,0 МВТ за адресою: смт Краснопілля, вул. Лермонтова, 39» став ТОВ «Сумжитлобуд», ця закупівля також проводилась через систему електронних закупівель «Прозоро», завдяки якій із виділених коштів 428 тис. 204 грн., і з них сплачено згідно актів 375 тис. 908 грн.. У зв’язку з економією було повернуто 52 тис. 296 грн..

– «Технічне переоснащення котельні НВК по вул. Комсомольська, 24 смт Краснопілля Сумської області» було проведено ТОВ «Теплоенерго» за власні кошти.

– Проведені роботи з «Реконструкції вуличного освітлення по вул. Перемоги смт Краснопілля» – кошторисна вартість 39 тис. 406 грн. ( в 2016 році освоєно 12тис. 318 грн.). Роботи завершені та оплачені. Встановлено 15 ліхтарів, освітлено 412 погонних метрів.

– Філією «Краснопільський РЕМ завершені роботи з «Реконструкції вуличного освітлення вулиць Новостроївка та Бочанівка с. Новодмитрівка Краснопільського району (КТП-109)» – кошторисна вартість 90 тис. 635 грн. (2016р. – 56тис 967 грн.). Встановлено 26 ліхтарів, освітлено 1863 погонних метрів.

Також встановлено 5 ліхтарів, освітлено 400 погонних метри по вул. Горького в смт Краснопілля. Ліхтарі та лампочки закупили жителі вулиці, за кабель і роботи з встановлення оплатила селищна рада.

Освітлено 600 погонних метрів в с. Михайлівське (встановлено 8 ліхтарів). Матеріали закупили жителі, за роботи з монтажу в сумі 5 тис 509 грн. оплачено селищною радою.

– Проводяться роботи з оновлення генерального плану селища Краснопілля – підписаний договір на виконання робіт з фірмою ТОВ «Містопроект – С», у сумі -176 тис.грн., проведено геодезичну зйомку у форматі 2000 з нанесенням нових назв вулиць та до зйомкою по периметру меж смт Краснопілля. Підготовленні дані для надання проектній організації завдання на проектування. За уже проведені роботи оплачено 157 тис 800 грн.).

– Проведений ремонт електромережі у Михайлівському НВК філією «Краснопільський РЕМ». Витрачено 41тис. 072 грн.

– Завершено будівництво огорожі та павільйону в ДНЗ №2 «Колосок». Витрачено 81тис. 307 грн.

– Замінений котел «Маяк» в ДНЗ «Дзвіночок» ТОВ «Сумирайтепломережа»
Витрачено 24 тис. 750 грн. та придбано насос ;

– Демонтовані аварійні залізобетонні вхідні надбудови до ДНЗ «Малятко» та змонтовані за спонсорські кошти козирки з накриттям профільними листами;

– На реалізацію об’єкту «Реконструкція частини центральної площі в смт Краснопілля» використано 386 тис. 806 грн.
– Закуплено 5 надбудов до колодязів (вартість 28тис 655 тис. грн.);

– Побудовано одну автозупинку по вул. Вокзальна (19 тис 858 грн.);та за спонсорські кошти відремонтовано ще три зупинки в селищі Краснопілля.

– Проводився поточний ремонт доріг та їх утримання, грейдерування, підсипка, очищення від снігу (використано 195тис. грн.);

– Придбано газонокосарку (вартість 14тис 399 тис. грн.);

– За рахунок коштів селищного бюджету поповнено статутний фонд Краснопільської ЖЕД на суму 56 тис грн., за які було придбано нові покришки для автомобіля та бензопилу., ноутбук для Краснопільського НВК придбано ноутбук – 7 тис 804 грн.,придбано господарських товарів на суму 5тис 685 грн, виконано поточний ремонт підлоги у ДНЗ «Дзвіночок» на суму 5тис 685 грн. придбано електродуховку, електротрімер та світильники для Михайлівського НВК на суму 8тис 780 грн. У ДНЗ «Двіночок» замінено 25 двох ярусних ліжок, у ДНЗ «Колосок» замінено троє міжкімнатних дверей на суму 16тис 800. грн.

– Придбано комплект музичного обладнання для Краснопільського селищного клубу на суму 19 тис 987 грн., та зроблено поточний ремонт на суму 55тис. грн.

– У Краснопільському НВК «Лісова казка» відкрита додаткова група виділено коштів для облаштування на суму 68 тис.грн. , що дало змогу створити додаткові робочі місця.

– Також при Краснопільській селищній раді зареєстровано новий відділ (Реєстраційна служба), де створено три додаткових місця, для організації її роботи було направлено більше 100 тис. грн., і хоч на даний час ця служба приносить нам тільки збитки, але ми пішли на це, щоб дати змогу жителям нашої громади за помірні ціни оформляти свої документи на майно відмінне від земельної ділянки, та проводити інші реєстраційні операції.

– Посаджено у центрі селища більше 30 дерев та кущів на суму 4тис715грн. та на реконструйованій площі Шевченка висаджено кущів на суму 4тис985 грн.

– Передано субвенцій у сумі 236 тис 515грн. ( в т. ч. харчування 69тис 390грн., придбання палива для підвезення учнів на 80 тис., харчування під час оздоровлення 30тис 690, пільговий проїзд 45тис. 385 в т.ч. учасникам АТО 9тис 044 грн. інші категорії 22тис 434тис.грн. Путівки для оздоровлення дітей учасників АТО -8 тис.грн. При дбання медикаментів – 4 тис.грн.)

– Було придбано 5 велосипедів на суму 9тис 050 грн. для соціальних працівників територіального центру.
На капітальний ремонт мереж водопостачання будинків по вул. Перемога, 18, по вул. Мезенівська № 15 та № 96 використано 30тис 810 тис грн., на капітальний ремонт входу в під’їзд житлового будинку № 25 по вул. Сумська використано 7тис 049 тис грн., капітальний ремонт тамбурів житлового будинку № 15 по вул. Мезенівська використано 11тис 723 тис грн.,

– Проведені тендерні торги на закупівлю сміттєвоза на базі автомобіля МАЗ, який додатково обладнаний відвалом для очищення доріг від снігу. Оплачено 1 млн. 874 тис. грн., 1млн. 500 тис.грн з яких виділено з обласного бюджету, а 374 тис.грн. з місцевого. Він доставлений до Краснопілля та проходить процедуру реєстрації.

Залучались також і спонсорські кошти на які було побудовано пам’ятний знак загиблим учасникам аварії на ЧАЄС(12 тис.5тис.грн), придбано ноутбук для НВК «Лісова казка», електром’ясорубки для всіх закладів, перший місяць поки не виділили кошти на підвезення дітей прийшлось також підвозити їх за рахунок спонсорів, завозилось тверде паливо, переселенцям, одиноким матерям, була придбана теплова завіса для Михайлівського Фапу, для Фапів також закупувовалися медикаменти, допомагали ремонтувати будинок для переселенців, надавався грант музичній школі для закупки музичних інструментів. Закуплена також так звана буржуйка для воїнів АТО, виготовлено іменну табличку для загиблого воїна АТО Шкурко О.В, приплачувались кошти за тепло у спортзалі за зайняття нашими жителями у вечірній час.

Багато часу в цьому році було присвячено розвитку спорту. Було виділено 13тис. 409грн. Закуплена форма та м’ячі на суму 95тис. 50 грн., для перевезення футболістів було використано 3 тис. 50грн.. Заходи проводились і до «Масляної» до Дня Перемоги, до Дня району, відкриття першості району з футболу, до Дня українського козацтва. У цьому році команда нашої селищної ради в районних змаганнях зайняла перше місце, за що я щиро дякую як самим спортсменам, так і організаторам та відповідальним особам селищної ради.

Щодо питань з благоустрою. Як ніколи в цьому році 9 разів потрібно було організовувати косіння трави і бур’янів по території селища, ще жодного разу не було такої трави з квітня і по вересень місяць включно.

У цьому році було завершено виготовлення документації на право власності на землю по наших ДНЗ та НВК велись підготовчі роботи на участь у аукціонах по землі в урочищі «Бабачина» та «Ринку».

Сьогодні ми стоїмо на порозі об’єднання територіальних громад. Тому проводились роботи пов’язані з організацією і громадських слухань, і засідання робочих груп та вирішувались інші питання пов’язані з підготовчими моментами.
Велика частина часу як голови, так і спеціалістів селищної ради була використана на вирішення скарг жителів один на одного. Навіть доходило до судів, а можна було б мирно по сусідське вирішити всі питання не відволікаючи нікого від основної роботи.

Питань пов’язаних з функціонуванням комунальних закладів, які обслуговує селищна рада накопичено ще багато, певну частину вже вирішено а інші питання плануємо вирішити в наступному році. Насамкінець виступу ще хочу подякувати всім, хто допомагав нам вирішувати всі проблемні питання, нашим спонсорам, головам фермерських господарств, керівникам інших виробничих підрозділів, всім кому небайдужа доля нашого селища. Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2017 роком, нехай він допоможе нам вистояти, як у військовому протистоянні так і у вирішенні мирних проблем жителів вже найближчим часом об’єднаної громади.
З повагою І. Хомічов,
Селищний голова

Фотозвіт тут http://kras-meria.in.ua/main….rk.html

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: