ЗВIТ КPACНOПIЛЬCЬКOГO CEЛИЩНOГO ГOЛOВИ ПPO CВOЮ ДIЯЛЬНICТЬ ЗA ПEPIOД POБOТИ НA ПOCAДI

65776821.jpg

Наближається до завершення каденція обраного на дострокових виборах Краснопільського селищного голови Хомічова І.П. Про свою діяльність на посаді ми попросили розповісти Івана Петровича, а також поділитись своїми враженнями та побажаннями.

– Іване Петровичу, про роботу селищного голови видно з його діянь. Ми бачимо суттєві зміни, які пройшли у Краснопіллі, але можливо не все знаходиться на поверхні про що б ви хотіли розповісти та відзвітувати людям.

Шановні земляки! Робота селищного голови – це робота колективна, як вдалося організувати і націлити на виконання поставлених завдань колектив, депутатів, виконавчий комітет, такі результати ми маємо. На що ми в своїй роботі звертали найбільше уваги?

Одне з пріоритетних питань – функціонування підпорядкованих нам закладів освіти – це три дитячих заклади (ДНЗ) та два навчально-виховних комплекси : с. Михайлівка , Краснопілля «Лісова Казка». Як я вже наводив інформацію у своїх попередній інтерв’ю 70 відсотків коштів зібраних на території селищної ради ми використовували для утримання та стабільного функціонування саме цих закладів.

Поряд з тим ми доклали багато сил і фінансів, щоб привести у належний стан самі споруди. Так зупинюсь на кожному окремо:
* ДНЗ №1 – «Малятко»- відремонтовано харчоблок, замінено вікна на пластикові на харчоблоці та другому поверсі закладу, замінено дві пари вхідних дверей.

12681058.jpg

* ДНЗ №2 «Колосок» – замінено повністю вікна на пластикові, замінено котел, переведено заклад на опалювання твердим паливом, закуплено нові ліжка для діток та побудовано нову каналізаційну систему

* ДНЗ№3 «Дзвіночок» – також замінено всі вікна на пластикові, перекрито дах садочку, відремонтовано харчоблок, замінено вхідні двері у молодшу групу, відремонтовано підлогу у фойє молодшої групи.

* НВК «Лісова казка» – відремонтовано каналізаційну та водяну системи, замінено всі вікна на пластикові, переведено заклад на опалення твердим паливом.

* Михайлівське НВК – замінено котли та переведено заклад на опалення твердим паливом, відремонтовано дах закладу та підвідна опалювальна система. Також купили парти, світильники, проводився інтернет та інші роботи.

83044047.jpg

По території селищної ради також проведено певні роботи: реконструйовано всі сходи біля центральної площі селища, зроблено тротуар від управління сільського господарства до церкви, розпочато будівництво тротуару по вулиці Вокзальній, проведена реконструкція трьох пам’ятників загиблим воїнам – це меморіальний комплекс у центрі селища, пам’ятники загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни на вул. Комсомольській і у с. Новодмитрівка, проводилось освітлення вулиць селища.

98497006.jpg

59294924.jpg

Так, станом на 28.05.2012 року по Краснопільській селищній раді було освітлено лише 38% вулиць, що становило 23,2 км із загальної потреби в освітленні 72,1 км. За період з травня 2012 року по вересень 2015 року проведено реконструкцію вуличного освітлення по 16 об’єктах. Це вулиці: Мезенівська, Сумська, Соснова, Новоселівка, Матросова, Жовтнева, Лєрмонтова, Ломоносова, Котовського, Підлісна, Маяковського, Фрунзе, Гоголя, Петровського (І частина), Воровського, Комсомольська, Чкалова,Островського, Калініна, Кірова, Підлісна, Маяковського, Фрунзе, Гоголя, Пушкіна – загальною протяжністю 22,2 км. Тобто на сьогодні загальна протяжність вуличного освітлення складає 45,4 км (63% від загальної потреби)

При підтримці жителів нашої громади поновлено огорожу на цвинтарях на вул. Котовського, Матросова, від вул. Мезенівська до центрального цвинтаря, замінено надбудови на 25 шахтних колодязях та побудовано один новий колодязь у с. Михайлівка на вулиці Нова, проводилась чистка колодязів. Побудовано дві зупинки у с. Новодмитрівка та одна у с. Михайлівка, відремонтовано місток через річку Сироватка з вул. Соснова на вул. Новоселівка.

Відремонтовано дах у Краснопільському селищному клубі та нині проводяться роботи по заміні підлоги в Успенському клубі, закуплено ноутбуки для бібліотечних закладів. Проводились інші проектно – вишукувальні роботи, без яких неможливо будувати чи реконструювати об’єкти. За кошти селищної ради було закуплено та встановлено відеокамери на центральній площі селища, що в свою чергу, дає можливість оперативно розслідувати правопорушення та дещо стимулює до порядку самих жителів та гостей селища.

У цьому році депутати селищної ради підтримали пропозицію виділити кошти на добудову внутрішнього туалету Краснопільської гімназії, було передано субвенції районному бюджету у сумі 300 тисяч гривень, а також виділено кошти для виплати заробітної плати вчителям та вихователям дошкільних закладів та НВК близько 2,5 млн. грн.

Селищна рада не стояла осторонь і проблеми по підвезенню дітей з с. Новодмитрівка, Михайлівка, Михайлівське. Перше півріччя за допомогою наших аграрних господарств було повністю забезпечено підвезення дітей, на даний момент також за підтримки небайдужих продовжуємо підвіз.

Крім того, ми надавали допомогу різним категоріям населення, які звертались до селищної ради. На особистому прийому у голови побувало дуже багато людей, як жителів селища так і тимчасово переміщених з окупованих територій, і якщо питання були нам під силу ми їх вирішували.

Активізувала свою роботу і Краснопільська житлово-експлуатаційна дільниця. З нашою підтримкою та у співфінансуванні жителів було проведено ремонти покрівель у багатоквартирних будинках , проводився ремонт козирків над вхідними дверима та інші роботи по потребі. Їхніми зусиллями проводилась заміна сміттєвих баків, налагоджено вивіз відходів з громадського сектору.

Також вперше за багато років закуплено чотири нових гідранти для пожежогасіння, ведеться робота по їх встановленню по вулицях селища. Проводились безліч інших робіт на вимогу часу та мешканців нашого селища.

– Іване Петровичу, чи все вдалося реалізувати з запланованого, над чим ще потрібно працювати.

Ви знаєте рік на рік не приходиться. У минулому році дуже важко проходили проплати за надані послуги, тому багато з того що ми планували прийшлось реалізовувати в цьому році. Змінюється законодавство, бюджетний та податковий Кодекси, що також вносить свої корективи у нашу діяльність тому не все так просто, як могло б показатись на перший погляд.

Ми намагаємося працювати повністю у законодавчому полі, без порушень, тому швидко все не вирішується.

Нині ми вже підійшли до того, що розпочинаємо роботи по проведення нової лінії водопроводу до Краснопільського НВК,а по вул. Котовського, я думаю, підключаться вже і жителі, створивши свій кооператив. Роботи по проведенню по інших вулицях також будуть проводитися в наступних роках.

Також у ДНЗ «Малятко» нам потрібно провести цілий ряд робіт по заміні певної частини вікон, вхідних навісів, дверей, побудувати павільйон, є проблеми там із каналізацією, а можливо потрібно подумати і над переведення цього закладу на тверде індивідуальне опалення.

Також нам потрібно ще багато фінансів на заміну кухонного приладдя, ліжок іншої побутової техніки, а у Михайлівському НВК та у самому с. Михайлівське – це забезпечення водою та організація вивозу твердих побутових відходів із селища. Потрібно також працювати над освітленням с.Новодмитрівка та інших вулиць селища. Як говориться, потрібно протягувати ніжки по одежині, тому все буде залежати від власних надходжень, що будемо мати на те і розраховувати.

У кінці я хотів би подякувати всім, хто відповідально відноситься до сплати податків, хто допомагає вирішувати проблемні питання Краснопільчан!
Інф. селищної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: