Зycтpiч aфгaнцiв

19262196.jpg

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася традиційна зустріч воїнів-афганців Краснопільщини.

Відкрив її голова районної Спілки ветеранів Афганістану О.І.Куренінов. Висловивши теплі привітання воїнам-інтернаціоналістам, Олексій Іванович розповів про досягнення у роботі Спілки та її завдання на перспективу. Серед них встановлення пам’ятних дощок на загальноосвітніх школах, в яких навчалися бойові побратими, котрі не повернулися з афганської війни.

68337612.jpg

Присутніх у залі афганців щиро привітав і очільник району Ю.А.Яремчук, висловивши сподівання на подальшу плідну співпрацю Спілки ветеранів Афганістану з районною владою. Юрій Анатолійович оприлюднив приємну новину, що з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав грамотою райдержадміністрації і районної ради за активну волонтерську роботу у складі ГО «Краснопілля» по допомозі воїнам-землякам у зоні АТО, патріотизм, любов до України нагороджений офіцер-інтернаціоналіст Сергій Шубін.

На питаннях соціального захисту воїнів-афганців зупинився у своєму виступі начальник УСЗН РДА В.Д.Котов.

Потім учасники зустрічі поклали живі квіти до пам’ятного знака загиблим воїнам-афганцям, вшанували їх світлу пам’ять скорботною хвилиною мовчання та сфотографувалися на згадку.
Інф. «Перемога».

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: