Зycтpiч iз людинoю cильнoї вoлi

69344830.jpg

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни,на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.У Славгородській школі відбулася зустріч учнів з учасником АТО Хиценком Сергієм Сергійовичем.

Старшокласники радо вітали захисника України. Хлопці і дівчата, затамувавши подих, уважно слухали розповіді земляка, а потім задавали різні запитання. В класі панувала дружня та доброзичлива атмосфера. Відчувалося, що нашому молодому поколінню небайдужа доля своєї держави.

Колишній воїн не на багато старший за учнів-старшокласників, а вже встиг побувати на війні та зустрітися зі смертю. Сергій людина сильної волі, міцного характеру, впевнений в собі, справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах він ділився з учнями спогадами, розповідав школярам, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Сергій своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів,запрошений воїн намагалися у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей. Говорили про військові будні зі сльозами на очах, а в залі панувала тиша…

Боєць щиро подякував дітям за те,що вони морально підтримують своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїна є надзвичайно важливою.

Запрошений учасник АТО почув від педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки і шани. Події останніх років у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму,дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

http://slaw-go-sdorovo.at.ua/news/zustrich_iz_zakhisnikom_vitchizni/2017-10-23-188

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: