ЗНAЙ НAШИX!

 

 

Володимир КАЛЮЖНИЙ

s25427268.jpg  Народився в смт Краснопілля Сумської області в музичній сім’ї (батько – композитор, музикант, педагог). У 1972 році Володимир вступає до музичної школи по класу труби, і закінчивши її на відмінно, вступає в музичне училище м. Артемовська, де паралельно працює керівником музичного ансамблю і духового оркестру. Навчаючись, грає у різних колективах, у симфонічному оркестрі. У 1979 році успішно закінчує училище і вступає до Донецького Державного Музично-Педагогічного Інституту (ДДМПІ). В період навчання в інституті Володимир грає в групі «Діапазон» під управлінням А. Запольського, часто гастролює і бере участь в творчості різних колективів м. Донецька, від естрадно-джазових до симфонічних. Весь цей час, крім класичного напряму в навчанні і виконанні, Володимир самостійно освоює ази джазової гри на флейті, флюгельгорні, трубі, і як соліст, виступає з різними складами (від дуету до квартету), граючи музику в стилі «диксіленд», «кул», «бі-боп», «блюз».

Після закінчення ДДМПІ був направлений в м. Луганськ викладачем в музичне училище по класу труби. З 1984 року керував естрадно-симфонічним оркестром, біг-бендом. У 1988 році став лауреатом Міжнародного Джазового Фестивалю в р. Кривий Ріг у складі ансамблю «Плюс П’ять» (П’ять сурмачів плюс ритм група). У цей період Володимир починає самостійно освоювати саксофон – баритон, тенор, альт, сопрано. У 1993 році вступає до Московського Державного Університету Культури (МДУК) на джазовий факультет по класу саксофона.

Працює в групі «Old Men’s Blues Band». У 1998 закінчує МДУК і веде активну концертну і студійну діяльність, аранжує і прописує духову секцію, бере участь в записах багатьох відомих артистів.

s50333681.jpg  З 1999 року працює з Сосо Павліашвілі, де і до цього дня веде інтенсивну гастрольно – концертну і студійну діяльність!!

Фото http://mariachi.ru/

Олександр Олександрович БРАХНО

91157660.jpg  Народився 5 березня 1942 р. в смт Краснопілля Сумської області. У 1964 р. закінчив Ленінградський інженерно-будівельний інститут за фахом “Автомобільні дороги, мости”. Працював головним інженером дорожно-будівельного управління тресту “Леноблдорстрой”, начальником дорожно-експлуатаційної ділянки 124-ої автодороги Москва-Ленінград, начальником дорожно-будівельного управління №4 і Тосненського дорожнього ремонтно-будівельного управління “Ленавтодор”.

З 1973 по 1981 рр. обирався в Тосненську міську Раду народних депутатів. З 1977 по 1980 рр. – член виконкому Тосненської міської Ради народних депутатів. З 1990 по 1993 рр. – депутат Ленінградської обласної Ради народних депутатів.

Заслужений будівельник РФ. Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, нагрудними знаками “Почесний шляховик” і “Почесний працівник транспорту Росії”. Віце-губернатор Ленінградської області з 1999 року, голова дорожнього комітету Ленінградської області. У червені 2002 р. – обраний в раду директорів ВАТ “Компанія “Усть-луга”. Одружений, має дочку.

ЯРОШЕНКО Анатолій Іванович
Депутат і член Верховної Ради РРФСР (1990-1993); депутат Державної Думи Федеральних Зборів РФ першого і другого скликань, член Аграрної депутатської групи, член Комітету з оборони, член міжпарламентської асамблеї ОБСЄ.

Народився 20 січня 1937 р. в смт Краснопілля Сумської області УРСР; закінчив Красноярський сільськогосподарський інститут в 1963 г.; працював в Красноярському будівельно-монтажному управлінні радіофікації; 1963-1971 – інженер-механік радгоспу “Червоний Маяк” Канського району Красноярського краю; 1971-1993 – директор радгоспу “Большеурінський”.

Обирався депутатом сільського, районного і Красноярської краєвої Ради народних депутатів; у 1990 р. був обраний народним депутатом РРФСР, був членом Верховної Ради РРФСР, членом Комітету з соціального розвитку села, аграрним питанням і продовольству Верховної Ради РРФСР; у Державній Думі першого скликання був членом Комітету з оборони, входив до складу Аграрної фракції; нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, “Знак Шани”, медалями.

На громадських засадах був керівником і солістом російського народного хору, лауреат трьох Всесоюзних і чотирьох Всеросійських фестивалів народної творчості; Заслужений працівник культури РРФСР, відмінник міністерства культури СРСР, відмінник народної освіти РРФСР; одружений, має сина і дочку.

Олександр МОЦНИЙ.

http://krasnews.at.ua/publ/rozpovidi_pro_zemljakiv/nashi_u_svitakh/1-1-0-4
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: