Розбився літак АН 2

У Краснопільскому районі на Сумщині, поблизу села Славгород, зазнав аварії літак Ан-2, що з повітря здійснював обробку сільгоспугідь ТОВ  Славгородске».

Поділитися цим:
Читати далі »

Презентація спілки аматорів Краснопільщини

9 травня 2008 року відбулася презентація Краснопільської районної організаціїї “Спілка аматорів Краснопільщини” – голова Ю. В. Чернієвський. У центрі села Самотоївка спілка провела свій перший захід – концерт, присвячений Дню Перемоги та дискотеку для молоді. На концерті звучали пісні тих незабутніх героїчних років, улюблені українські пісні, молодіжний вокально – інструментальний ансамбль виконав свої рок композиції.

Поділитися цим:
Читати далі »

З Днем Перемоги!

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками. Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя. Мирного неба Вам та Вашим родинам! Знову ранок травневий Білим квітом кружляє, Ніжний килим зелений Розстеляє до ніг. Вітер […]

Поділитися цим:
Читати далі »