ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ!

Краснопільська селищна рада повідомляє, що благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов».

Програма орієнтована на поліпшення житлових умов громадянам такої категорії, які потребують соціального захисту, яким житло повинно надаватися державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату.

За умовами цієї програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я» забудовнику буде відшкодовано до 75% вартості житла. Громадяни такої категорії, які мають можливість самостійно сплатити 25% вартості житла, повинні самостійно зареєструватися в цій Програмі.

Детальна інформація стосовно умов цієї програми знаходиться у положенні про благодійну програму «Поліпшення житлових умов», яке розміщено на Інтернет сайті благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я» www.chernobyl-people.org в розділі «Програми» благодійна програми «Поліпшення житлових умов».

Більш детальну інформацію громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та перебувають на квартирному обліку можуть отримати в управлінні соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: