Форум

Ви маєте ввійти в систему для того щоб створювати повідомлення та теми

Краснопілля - Край Слободжанський без попереження видалено!

12

Вибачте Сергій, село! На маленькому аватарі дуже схожий на Гітлера.

Якось незручно вийшло, і правда на великому малюнку не Гітлер, і вуса і бородка є - такий собі симпатичний мужчинка, а на маленькому ну точний Гітлер, ну ми дійсно виглядаємо селом, але що пильності не втрачаємо, то факт! Не варто ображатися!

Щодо "села" перейматися не варто - ваша інтуїція вас не дуже підвела... 🙂

"1984" - найсильніший антитоталітарний твір 20 століття (принаймні в жанрі художньої літератури).

А отой "такий собі симпатичний мужчинка" - то "Великий брат", в романі - це уособлення абсолютної тоталітарної влади, яка контролює всі сторони життя людини (принаймні там, де це важливо), "бачить все"...

Зараз передбачення Орвелла майже здійснилося: з цією функцією ("бачити все") цілком може справитися інтернет. І навіть справляється (там, де це важливо... 😎 ).

А аватар - то звісно ж жарт... 🙂

Втім, розмова вже трошки відхилилася від теми...

 

Доброго дня усім мешканцям порталу! Прочитав темку і скажу чесно - не бачу тут власне ніякої проблеми! Чесно кажучи вже хочеться повикидати з квартири всю техніку з якої ллється шаленний потік інформації. Скільки розвилося кругом бажаючих знайти вільні вуга, щоб туди нарозвішувати локшини та побільше, що говорити про те чи варто чи не варто створювати сайт, чи радитися який би він був - я скажу свою особисту думку.  Якби Ви запитали у мене чи вато зробити сатирично - юмористичний сайт, де можна почитати веселі, смішні історії чи фейлетони, чи байки про "героїв" нашого часу, і він стосувався саме наших Краснопільських людей, то я за руками і ногами, бо хочеться позитиву, але зважте на те, що і таких ресурсів вдосталь, а от на місцеву сатиричну тематику я би підтримав, бо такого немає це точно! Підкреслю - чистотематичний ресурс, у якому не було би новин, суджень, дискусій, спорів до жовчі з рота! А бо дитячий чисто сайт з казочками, оповіданнями, до речі діточок можна б було виховувати через такий сайт, навчити патріотизму, порядності і взагалі хорошому, але щоб на ньому були оповідання про наш край, про наших людей, казкові герої щоб ходили по наших місцях - там десь на Бабачині, у Клинках, на Ступівці, чи на Вовківці, прививали любов до рідного краю. Щоб герої були позитивними саме через такі якості, що вони не засмічують природу, бережуть її, поважають людей старшого покоління, люблять свою країну - Україну, поважають справжніх ветеранів війни за незалежність, добре навчаються і так далі. Мені здається, що для діток сторінка була би справжнім шедевром, а все інше від лукавого! Десь у цьому напрямку  висловлю свою думку. Розумієте, Сергію - на фоні загального занепаду культури і моралі допомогти потрібно діткам не звалитися у прірву різнополярних часом безглуздих суджень дорослих. Вони мають бути вільними громадянами нашої прекрасної України, мати чіткі уявлення про наші кращі традиції і цінності і тоді вони будуть впевнено йти через життя і розбудовувати нашу Батьківщину! Ось так! Дорослих вже не переробиш, через що і маємо те, що маємо! А у дітях наше майбутнє, майбутнє нашої України!

Цитувати Mister від 16:05 01-02-2018, 4:05 pm

активно співпрацював на форумі і Десятніченко Олександр

Дякую за теплу згадку. Коментарі були регулярно; власні публікації, останнім часом - небагато. Чимало інших, паралельних проектів: створюємо шкільний краєзнавчий музей, написав і вже зверстав свою нову книгу "Паліцинськими стежками", суспільно-громадська діяльність у м.Суми...

По сайту, на кшталт "...край Слобожанський" - безумовно потрібен. В першу чергу - як альтернатива офіційним. Для отримання інформації про події рідного краю у не пропущеному через призму виголеного офіціозу ракурсі.

Олександре, бажаю творчого натхнення і плідної роботи на краєзнавській ниві! Якщо буде бажання презентувати уривки книги, на більше ми не розраховуємо, готові опублікувати! Можемо і цілком! 😉

Дякую. Проект не комерційний, після розповсюдження по бібліотеках, книга буде широко доступна в електронному вигляді для вільного обігу.

12
Поділитися цим: