Форум

Ви маєте ввійти в систему для того щоб створювати повідомлення та теми

Люди, яким делегована влада та громадянське суспільство несуть відповідальність за майбутнє!

Коли вже ми почнемо називати речі своїми іменами? Чому ми живемо так як живемо, чому ми маємо те, що маємо? Чому одним війна, а іншим мать родна? Чому ми дозволяємо таку собі розкіш чиновникам дилетантам і брехунам тихенько добиратися до владних крісел і мовчки делегуємо їм владу? Чому ми боїмося назрвати речі своїми іменами? Чому ми не контролюємо практичні  ділові якості людей від влади? Чому ми допускаємо кумівство, блат, договорняки при розподілі посад та робочих місць в державних закладах? Чому наші діти змушені їздити за кордон, щоби прокормити свою сім'ю, чи заробити на навчання, чи на житло?  Ось такі питання я хочу підняти на цьому форумі, адже саме від їх вирішення залежить яку ми країну побудуємо для себе, своїх дітей і онуків! Прошу не байдужих людей підтримати тему!

Перечитала купу публікацій та повідомлень і помітила, що чиновникам глибоко по барабану на наші дописи - жодного коментаря, жодної віповіді на проблемне питання! Іде пряме ігнорування, при чому зовсім не приховане! Мені ще здається, що рівень порталу не зовсім авторитетний для чиновника, я пропоную створити публічну групу у фейсбуці і писати відкрито та, ось тоді буде сто процентна реакція і результат!

Ставлю лайк, бо підтримую Вашу тему! Підписуюсь під кожним Вашим питанням, і на тему підписався теж 🙂 ! Поки що з опалу нічого писати не буду, але я радий, що така тема з'явилася! Тема характерна не лише для нашої громади, 🙂  ще потрібно звикнути до такого визначення 🙂 ! Тема характерна для всієї України - весь світ побачив нашу хворобу, причому хворобу хронічну! Вчора по прямому каналу деякі молоді політологи намагалися донести думку, що Україна без корупції на сьогодні існувати не здатна, що це мастило для економіки сучасної України - ось так! Політологи вони взагалі люди дивні - виступають сіячами думок серед населення країни, при чому сіячами проплаченими, а думки потім мають формувати світогляд у населення країни на угоду тим, хто їх проплатив, ось така дітки казочка виходить. Слід враховувати той факт, що багато людей вже розуміють лукавство влади різних рівнів і дивляться на них як на паяців, але це небезпечна позиція, адже коли від паяців залежить доля країни та благополуччя її народу, то ось тоді маємо Те, що маємо! Дякую, Марина за тему! Я підписався і чекаю на цікаві думки! А те, що чиновники ігнорують такі повідомлення - це не дуже , на мій погляд, коректна думка, звичайно, що вони моніторять спочатку глобальні соціальні мережі, але у зв'язку з тим, що сучасні сайти легко діляться інформацією з соціальними мережами світового рівня, то ігнорувати особливо не поігноруєш, бо в будь яку хвилину, будь яка тема може набути широкого розголосу і резонансу, достатньо комусь натиснути кнопку, а ще, якщо хтось знаходиться в друзях у президента, чи прем'єра, чи у іншоґо політика високого рівня, то самі розумієте!

А ще хочу, щоб кожен задумався над таким питанням, а чи не повторювали би Ви   поведінку сучасних чиновників, будучі на їхньому місці?

Вла́да — сила, яка з допомогою авторитету, заохочення та примусу, має здатність зі своєї волі впливати на інших.

Про яку  відповідальність мова?

  • Майбутнє — частина лінії часу, що складається з подій, які ще не відбулися, але відбудуться.2021

Суспільство — самодостатня соціальна система, основою якої є взаємні стосунки людей, що складаються в процесі реалізації особистих потреб кожного. Відносини людей у межах суспільства називають соціальними. Крім окремих людей членами суспільства є їхні об'єднання: спільноти, громади, общини, товариства та співтовариства, асоціації, союзи тощо, Окремим видом суспільства є людство — спільнота всіх людей. 

Це лише терміни, а для кожного громадянина своя "думка" з приводу розуміння майбуття, та шляху через ...до зірок. Не всі громади розуміють, що вони Громади, а Страх( — внутрішній стан, що обумовлений загрозою реального або передбачуваного лиха.[1] З точки зору психологіївважається негативно забарвленим емоційним процесом) до ...  можливо вказує на шлях .

Хочу відзначити одну людину, яка знаходиться на своєму місці нарешті і на мій погляд заслуговує на більш серйозну посаду - це Василь Лавріненко. За короткий час відповідаючи за основні господарські питання він фактично перетворює центр Краснопілля на сучасне, естетичне місце відпочинку, я особисто бачу його на посаді голови Краснопільської громади, він добре розбирається в людях, цікавиться широким спектром питань громади. Мені здається, що він прийшов на роботу за покликанням серця і у перспективі саме він може забезпечити для Краснопільців достойне середовище для проживання, я думаю що він є виключенням із усієї компанії нинішнів керівників Краснопілля! Особливо імпонує його небайдужість до питань простої людини і патріотизм. Він організовував волонтерську допомогу в зону АТО, і завжди був на чолі усіх громадсько важливих подій та акцій. Мені також імпонує його компетентність у практично усіх питаннях, від будівництва до освіти.

У нас що вибори на носі?

Про владу. До одного місця, які дають визначення владі! Влада повинна забезпечувати реалізацію громадянам їх конституційних прав і свобод. Для цього вона існує як інституційне утворення взагалі, але це так у нормально сформованих суспільствах. Чиновник має нести відповідальність за виконання профільних законів і законів взагалі. Мова йде саме про відповідальність перед громадою, перед окремо взятим громадянином, який є членом громади і на кошти якого і утримується той чи інший чиновник від влади. У нащих чиновників спотворене сприйняття своєї ролі у суспільстві і це є проблемою і про це говорять авторитетні світові аналітики. Наш чиновник відчуває себе перш за все маленьким князьком і аж ніяк не найнятим слугою. Наш сучасний чиновник не може отримати посаду без певних зв'язків, кумівства чи то інших родинних чи дружніх. Якщо ти закінчив хоч десяток університетів з відзнакою і ти молода, енергійна а головне чесна і порядна людина, готова служити суспільству, то без певного виду зв'язків потрапити в кагорту чиновників не має жодного шансу, і піде він у кращому випадку продавати квас, а у гіршому виїде за кордон служити іншій країні. Ось про це йде мова і не треба маніпулювати термінологією, це навчилися наші чинуші робити як найкраще. Під приводом різних декомунузацій та домоскалізацій руйнуються основи суспільного устрою, за який до речі мільйони людей віддали своє життя. Україна поступово переходить під зовнішнє управління, а чиновники місцевих рівнів навіть не можуть сформувати перспективного плану розвитку громади. Саме розвитку, а не деградації! Ніякого перезавантаження влади не відбулося і це факт. За ширмою фасадних перетворень залишається та сама прогнила стара бюрократично-корупційна система, яка руйнує основи державності. Так ось - на мою особисту думку клумби та фонтани то ширма, а от стан доріг це індикатор. Робочі місця та розвиток промисловості до створення яких долучилася влада це теж показник, а не кількість піарних фото у місцевій газеті чи на місцевих сайтах, чим грішить до речі і громадський портал. Якщо сервісні центри створюються для того, щоб за довідку, яку людина раніше отримувала безкоштовно здерти купу грошей, то навіщо такий сервісний центр, а я Вам скажу для чого, щоб влаштувати чергового кумівського отприска, а щоб забезпечити його грошовим утриманням потрібно з громадянина здерти гроші за папірець, який інший чиновник приколе у свою папку. Самодостатня бюрократична система, яка займається своєрідними поборами в узаконеному вигляді - і це не просто проблема місцевого рівня, це внутрішня загроза державності.

 

З нас весь світ глузує, то поправочку до закону протягли, щоб топ корупціонерів звільнити від відповідальності, то брата литвина послом призначили, то генерала з ростова донецькою областю керувати поставили, що можна чекати від такої влади? Так це наверху, а на низу годі і сподіватися на порядок. Очкозамилювання сплошне! По кабінетах сидять незамінні та блатні, без поняття і совісті. Люди для них сміття!

Хочу лизуна під логіном "цезар" розчарувати, знаю Василя з школи - ні риба не м'ясо! Дуже здивувалася коли дізналася, що він на мера йшов! Сміялася, розказувала однокласникам вони теж були вражені його перетворенням, а так взагалі співчуваю Краснопільській громаді! Кажуть діловий став далі нікуди, приїду до Краснопілля зайду до нього обов'язково!

Більшість експертів констатують загальну тенденцію негативних факторів, які впливають на деградацію влади в Україні - і найбільш небезпечним, фактично критичним є відсутність професіоналізму саме у керівному середовищі. Керівні посади  у державному секторі управління займають люди здебільшого з сумнівними професійними навичками, а часто вони їх зовсім не мають, хоча вони отримуючи певні посаду поважно надувають щічки, натягують образ поважного начальника і починають керувати, найчастіше серед підлеглих ще залишаються професійні тягові конячки, яких такі чиновники-дилетанти експлуатують по повній, дечого навчаються у них, але потім вони намагаються їх позбутися адже на фоні професійного підлеглого корона начальника мутніє і авторитет чиновника падає. Але цей фактор саме і визначається у експертному середовищі як один із найнебезпечнішим для стратегічного розвитку регіонів і держави вцілому. Якщо брати Краснопільську громаду, то тут це явище виражено особливо яскраво практично у всіх секторах управління. Особливо небезпечні наслідки з огляду на стан речей у професійному розподілі посад у сфері управління матимуть така чутлива сфера як освіта, фактично вона буде триматися деякий час на ще доволі потужних професійних кадрах педагогічних колективів шкільних закладів, які ввійшли до підпорядкування громади і мають реальний творчий потенціал, але згодом новостворена система управління освітою доведе її до стану анабіозу, точніше кризового стану. Починаючи з заступника голови, який відповідає за дану сферу до новоствореного відділу освіти, рівень саме професійного досвіду в управлінні практично нульовий, бажання розвиватися у них теж відсутнє. Про розвиток виробництва та інфраструктури говорити взагалі важко, адже відсутні конкретні програми і ніхто конкретно ні за що не відповідає. Стан доріг взагалі не витримує жодної критики.

Налице криза управління, з уст чиновників можна буде почути все що завгодно, але не конкретні плани та результати і не бажання працювати на результат. І це проблема дуже серйозна. Про замів з заочною аграрною освітою та з сумнівним досвідом комерційної діяльності я взагалі мовчу. Навіть не витрачайте час на якісь обговорення, криза системна, Краснопілля не виключення. Ні, я не проти обговорення, але це мало що змінить, особливо на місцевому рівні. Колись історики відзначатимуть цей період саме як період професійного делитантизму у сфері управління.

Так але для них це просто бізнес і вони думають в більшості тільки про своє майбутнє

Поділитися цим: