Форум

Ви маєте ввійти в систему для того щоб створювати повідомлення та теми

Медична реформа в Краснопільській громаді.

Медична реформа рано чи пізно торкнеться кожного мешканця Краснопільської громади. На стадії впровадження завжди виникає величезна купа питань, які особливо чутливі для хворих людей. Чи буде перехідний період? Чи існує план впровадження нових форм та засобів? Започатковуємо нову тему присвячену медичній реформі на території Краснопільської ОТГ. Система eHealth. Обговорюємо питання використання електронних засобів реєстрації пацієнтів , медичних закладів та лікарів. Простими словами про складні та не зрозумілі моменти  системи eHealth. Пробуємо систему eHealth і пишемо про враження з боку пацієнтів та лікарів. Тема актуальна, запрошуємо до обговорення!

Запрошуємо не байдужих учасників на волонтерських засадах здійснювати модерацію теми!

Дуже хотілося б розібратися в тонкощах медичної реформи. Наприклад, який мінімум безкоштовних послуг може отримати пацієнт, як буде працювати “Швидка допомога” – наскільки можна розраховувати на медиків в екстрених випадках? Та й взагалі – більше питань ніж відповідей, не зайвим було б дізнатися думку лікарів і пацієнтів.

Ця реформа не має сенсу! Схоже лікарі не дуже турбуються, що їм потрібно ходити за пацієнтом! Розділять, закріплять, забюрократизують, і доступ до УЗІ від цього не буде нормальним, не по блату! І піарять, що обладнання класне і направляють при цьому на Суми, бо відкати мають від медсоюзів та інших приватних структур! І лікарі від аптек проценти не перестануть отримувати! Я не говорю про всіх, але про більшість - серед вийнятків одиниці! Легалізується накатана система? Де у нас можна отримати нормальну безкоштовну медицину, ніде! А буде іще гірше!

Я Вам скажу шо не буде діла з реформ, тим більше у нашій больниці! Правда я не знаю чи узіст появився, бо читав у газеті колись, що обладнання хороше є, а ось сестра моя кинулася пройти у нас у прошлому году, чи може раніше, так її на суми порекомендували, бо мов у нас нікому. Вона правда посиділа під кабінетом і справді довго нікого, а потом дивись і роблять! Комусь роблять а комусь ні! Я теж чув, шо гроші за це мають врачі, якшо на медсоюз направляють!

А ще будуть требувати гроші, хоча лікарств безплатно не дають, а гроші типу добровільно віддай, а урядовці запевняють по телевізору, що поборів таких вже не буде, вобщім лучше в краснопільську больницю не попадать, особенно якшо ти бідний! Якшо у тебе немає грошей не болій, або помри відразу! Реформи ніякої робити не будуть наші медики їм вона як кістка в горлі!

 

У медицині багато що вирішує людський фактор. Нещодавно сусіди викликали швидку допомогу бабусі, так фельдшер дуже уважний, ставлення добре, відразу на місці зробили кардіограму. Устаткування сучасне. Будемо сподіватися, що це початок реформи медицини.

Поділитися цим: