Форум

Ви маєте ввійти в систему для того щоб створювати повідомлення та теми

Євроінтеграція

Хочу запропонувати тему для обговорення з приводу наших перспектив що до євроінтеграції і своїх сумнівів що до доцільності цього процесу.

На мою думку не бачить нам євроінтеграції до тих пір, поки європа не захоче приєднатися до нас. Якщо би Україна була самодостатньою, справедливою, соціально орієнтованою країною і мала авторитет на світовому просторі чи довелося би Українцям поневірятися по світу у пошуках кращої долі і думати з ким брататися, а з ким ні, і чи потрібне нам взагалі якесь братання?  Ми оголили на ввесь світ свої проблеми і це добре, бо не буде іллюзій у світу що до нас. Світ оголив свої проблеми в результаті кризи та військових дій і ми повинні реально побачити, що світ далекий від справедливості теж. Кожен світовий суб'єкт діє виключно у власних інтересах.  Тепер ще більш ніж пів століття наш народ буде зализувати моральні, духовні, історичні рани минулих та теперішніх братаннь.

Що відбувається сьогодні - самі бачите. Корупція у малих, чи великих проявах фактично пронизала усі ланки суспільства, байдужість чиновників до людських проблем - байдужість до долі країни. Влада намагається виглядати "Зрелищно" а от "хліба" народу зась - не всім вистачає, бо не вистачає робочих місць! На сьогодні актуальні як ніколи слова нашого Кобзаря: "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають."

Київська Русь у свій час мала серйозний світовий авторитет і не особливо бажала кудись приєднуватись. Нам потрібно самим змінюватись на краще і тоді можливо наше суспільство еволюціонує до рівня, коли байдужість та казнокрадство  буде ганьбою, милосердя, справедливість стане основою життя країни, моральність і духовність буде живити Україну силою до прцвітання! Я особисто мрію, щоб наша країна стала такою!

Повністю погоджуюся з вищесказаним. Затронула тема за живе. До Європи нам ще дуже далеко і чи потрібно взагалі? Застрягли ми схоже років на 100! Так хотілося змін на краще.  Хочеться лишень зауважити, на мою особисту думку, як на місцевому рівні взагалі сподіватися годі! Дожилися, що на район аж одне працююче промислове підприємство! Тут усе просто пояснюється. Креативні і здібні люди, які могли б стати ефективними менеджерами районного масштабу не залишаються у Краснопіллі. Або когось призначали зі сторони, або вже у часи такого "шухеру" як зараз - то тут вже хто спритніший, а здібності менеджера до лампочки. І прозвітують вони у кінці своєї каденції про посаджені деревця, про урочисті чи спортивні заходи, а віз буде і нині там. Зіпхнуть на кризу, на війну і т.д.

А на мою думку звіт мав би бути такого плану:

  1. За роки керівництва таким то органом чи радою чи адміністрацією у районі були збільшені об’єми виробництва на 400% за рахунок відкриття 20 нових підприємств, наяких працевлаштовано 1500 мешканців Краснопілля та 1000 селян району!
  2. Відремонтовано 40 км доріг у райцентрі та 500 км по району. Побудовано нових 50 км.
  3. Підприємці району отримали зменшення податкового навантаження на 50%.
  4. Було ліквідовано 50 стихійних сміттєзвалищ у Краснопіллі та близько 200 у районі!
  5. Збудовано новий дитячий садочок на 400 місць.
  6. Народжуваність у районі виросла на 300%.
  7. У газововому господарстві було встановлено ксерокс і люди більше не гасають по Краснопіллю в пошуках копії папірця, бабусі не плачуть у черзі.
  8. До району на роботу запрошено більше 100 молодих лікарів та вчителів.

І цей список можна продовжувати безкінечно! Але це розові мрії - адже маємо те що маємо! І надалі годі сподіватися на краще - молодь із району втікає, ті горе управлінці що є, будуть штани протирати до власної пенсії!

Як на мене все стало ще більш мутним на фоні обіцянок прозорості та відкритості.

Хотілося б знати скільки районний бюджет отримує коштів, та нащо вони витрачаються - все до копійки!

Скільки мають коштів сільські громади і на що вони витрачаються?

Чи існує програма розвитку району на період каденції нових керівників і де її можна переглянути?

Знову розмріявся!

Мечты, мечты, где ваша сладость?
Мечты ушли, осталась гадость.

Можливо існують і реальні причини нашого анабіозу, так їх потрібно озвучувати офіційним представникам місцевої влади!

Вибачте за сумбур! Але форум мабуть для того і існує, щоб можна було "спустити пар"!

Європа нас такими бачити вже точно не захоче! Лише хіба як буферну зону!

Поділитися цим: