З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом. Вашу роботу за ради людей неможливо оцінити, бо немає такої оцінки якої вартує ваша самовіддана праця. Ви допомагаєте людям жити повноцінним життям і дуже часто просто рятуєте життя! Вітаємо вас з Днем медичного працівника і бажаємо успіхів у вашій благородній і такій необхідній праці, бажаємо вам поваги і любові колег і пацієнтів! Довгих і щасливих років життя, міцного здоров’я, душевного тепла і любові! Нехай не охолонуть ваші серця, але завжди будуть співчуваючими і гарячими! Щастя вам і вашим родинам! 
З ПОВАГОЮ, ГРОМАДСЬКИЙ ПОРТАЛ КРАСНОПІЛЛЯ!

 

У третю неділю червня жителі Росії, Білорусії та України, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника.
Підстава: Указ Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.1980 N3018-Х «Про святкові і пам’ятні дні», в редакції Указу Президії Верховної Ради СРСР від 01.11.1988 N9724-XI «Про внесення змін до законодавства СРСР про святкові і пам’ятні дні». В Україні святкування Дня медичного працівника в третю неділю червня закріплене Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року.
В 2016 році День медичного працівника припадає на 19 червня.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: