Акція «16 днів проти насильства» в закладах загальної середньої освіти Краснопільського району

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах нашого району виховні заходи, приурочені до акції «16 днів проти насильства», ретельно сплановані і проведені за участю усіх вікових груп дітей, вчителів та батьків.

В рамках Акції « 16 днів проти насильства» в освітніх закладах проведені засідання «круглих столів» на тему: «Світ без насильства», семінари за участю батьків і вчителів на тему: «Фактори ризику, обумовлені структурою родини й моделями спілкування», виставка дитячих малюнків на тему: «Світ без війни-мій світ!».

Особлива увага приділялась просвітницькій роботі серед дітей та учнівської молоді . В Славгородській ЗОШ І-ІІІ ст та Покровській ЗОШ І-ІІ ст. проведені години спілкування «Я-вірний товариш і друг», « Насильство. Мої права. Моя відповідальність», «Чарівні слова відкривають серця». В закладах освіти організований перегляд та обговорення мультфільмів із серії « Ти і поліція», та перегляд відеоролика « Права та обов’язки дітей».

Особливу роль у проведенні акції « 16 днів проти насильства» відіграли практичні психологи. Так, В Славгородській ЗОШ І-ІІІ ст.. практичний психолог Моїсеєнко О.Я. та Ряснянському НВК Ткаченко Ж.В упроваджували інтерактивні форми роботи. До участі у тренінгах : «Геть насильство над дітьми», «Дружба починається з усмішки» залучались старшокласники та вчителі закладів освіти. Проведені в освітніх закладах і батьківські збори та семінари-практикуми для вчителів. за темами: «Шкільний булінг: Впізнати та попередити», « Фактори ризику ,що обумовлені методами виховання та моделями спілкування» .

В кожному закладі проведені підсумки щодо проведення акції « 16 днів проти насилля».

Методист з психологічної служби Т.С. Скирта

Інформація відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: