Бeзгocпoдapнi мepeжi: шляxи виxoдy з cитyaцiї

ПАТ “Сумиобленерго” готове йти назустріч жителям будинків, які прагнуть навести лад у безгосподарних мережах!

Голова Правління ПАТ “Сумиобленерго” Ігор Дирбавка та заступник директора комерційного з передачі електроенергії Андрій Чуйко взяли участь у робочій нараді, присвяченій темі безгосподарних мереж у багатоповерхових будинках. Нараду проводив голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, у заході взяли участь представники регулюючих і контролюючих органів, депутати обласної ради, а також представники місцевих органів влади.
Нагадаємо, станом на сьогоднішній день питання забезпечення нормальної роботи внутрішньобудинкових мереж не вирішене майже по 500 будинках у Сумській області. Їх стан створює загрозу виникнення аварійних ситуацій і, головне, здоров’ю та життю людей. Тому вимушеним кроком стало попередження про можливе знеструмлення будинків, мережі яких не обслуговуються.

ПАТ “Сумиобленерго” задоволене, що тема нарешті зрушила з місця й перейшла до активного діалогу. Необхідність вирішення питання про відповідальність за комунальні мережі висловили також голова територіального представництва НКРЕКП України в Сумській області Костянтин Безносохін та представник інспекції ДЕН у Сумській області Юрій Ромбовський.

Зі свого боку ПАТ “Сумиобленерго” запропонувало три варіанти вирішення проблеми:
1. Створення у таких будинках відповідного Управителя або ОСББ з подальшим оформленням договірних відносин із ПАТ “Сумиобленерго”.
2. Закріплення органами місцевого самоврядування за ними комунальних підприємств для належного обслуговування внутрішньобудинкових мереж.
3. Перенесення лічильників на межу балансової належності між енергопостачальником та побутовим споживачем (у шафи обліку на фасади будинків для відходу від використання комунальних мереж). При цьому ПАТ “Сумиобленерго” готове виконати всі відповідні роботи за свій рахунок у разі наявності матеріалів.

Кожен такий будинок потребує індивідуального підходу, тому директори філій ПАТ “Сумиобленерго” у районах проведуть зустрічі на місцях із представниками органів місцевого самоврядування для обговорення варіантів вирішення питання безгоспних мереж. Маємо надію, що спільними зусиллями досягнемо позитивного результату!

 

http://krasnews.at.ua/news/bezgospodarni_merezhi_shljakhi_vikhodu_z_situaciji/2017-07-01-8002

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: