Бeзpoбiтниx житeлiв Cyмщини нeoбxiднo зaлyчaти дo гpoмaдcькиx poбiт

11560812.jpg

Таке доручення дав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО під час апаратної наради, де, зокрема, обговорювався ринок праці та зайнятість населення в області у І півріччі 2017 року.

Як поінформував присутніх директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир ПІДЛІСНИЙ, у І півріччі цього року кількість вакансій у порівнянні з минулим роком зросла вдвічі та становить 1836 одиниць. Крім того, у базі даних служби міститься інформація про 1,5 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

«У порівнянні з відповідним періодом минулого року, обласною службою зайнятості маємо позитивну динаміку результатів роботи. Зокрема кількість роботодавців, які співпрацювали з територіальними центрами зайнятості, збільшилась на 17%, зросла кількість вакансій до 18,4 тисяч одиниць, чисельність працевлаштованих осіб збільшилась на 1,3 тисячі осіб. Також 17 безробітних започаткували власну справу за рахунок отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово», – зазначив Володимир Підлісний.

Посадовець наголосив, що окрім цього, служба сприяє працевлаштуванню учасників АТО. На сьогодні 201 особа отримала роботу, а 54 колишні військовослужбовці прийняті на військову службу за контрактом.

Підбиваючи підсумки, Володимир Підлісний звернув увагу місцевих органів влади на недостатню роботу щодо залучення громадян, які перебувають на обліку в місцевих центрах зайнятості, до участі в благоустрої територій міст, сіл і селищ.

Олександр Марченко підтримав цю ініціативу і рекомендував керівникам місцевої влади активізувати співпрацю з територіальними службами зайнятості щодо залучення безробітних громадян до благоустрою території та інших громадських робіт.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: