Бiг – cвoєpiднe пiднeceння нaд coбoю

Марафон “Визволення” – традиційний для Харкова забіг. Цьогоріч його організовують вже в 31-ше. Вік учасників – необмежений. Головне, щоб на здоров’я не жалілися і мали бажання у вихідний рано-вранці підвестися з ліжка заради спорту. Наймолодшому учаснику забігу – 4 роки, найстаршому – 93. Кожен подолав обрану для себе дистанцію – у 3 км або 10 кілометрів, напів- та цілий марафон.

На запрошення своїх харківських колег із легкоатлетичних клубів «Марафон» і «Водник» вже вкотре взяв участь у змаганнях КЛБ «Явір». Разом із сумськими спортсменами явірці делегували до Харкова понад двадцять чоловік.
З приємністю зазначаємо, що виступ наших бігунів виявився досить успішним, адже «Явір» посів друге місце серед легкоатлетичних клубів, які брали участь у забігу, а це між іншим біля 4 тисяч любителів бігу з Харкова і Харківської області (Ізюма, Мерефи), а також з інших українських міст, зокрема, з Полтави, Вінниці, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Донецька, Маріуполя, Слов’янська, Мінська (Білорусь).

s54091302.jpg


Серед призерів краснопільчани Олександр і Юрій Чепериси, сумчанка Світлана Діденко.

«Ті люди, які бігають, особливі якоюсь мірою. Нас об’єднує любов до спорту, дистанцій. Бігаючи в такому віці, ми перемагаємо свій організм. Це своєрідне піднесення над собою», – зазначає пенсіонерка та бігун зі стажем Світлана Діденко, яка на марафоні у Харкові прийшла першою у своїй віковій категорії «60 і більше». Дистанцію в 21,97 км вона подолала за дві години.s15415059.jpg

«Окрім результатів приємні враження залишились у наших спортсменів від поїздки в Харків, – розповідає голова КЛБ «Явір» Олександр Акименко. – Ремонтуються дороги, оновлюються парки і сквери, в місцях відпочинку працюють фонтани. Радує, що місто стає більш «українським», багато національної символіки, лунає українська мова.
Користуючись нагодою від імені спортсменів хочу подякувати всім, хто підтримав нашу поїздку у фінансовому плані».

Тож тепер КЛБ «Явір» чекає своїх харківських колег на традиційний осінній напівмарафон, присвячений пам’яті Миколи Литвиненка, якій відбудеться в Краснопіллі 11 вересня.

http://www.krasnews.at.ua/news/big_svoeridne_pidnesennja_nad_soboju/2016-08-30-6761

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: