Бoгoявлeнcькi cвятa в Угpoїдax

Цього року Богоявленські свята Господь щедро благословив снігом. Епіцентр снігової хурделиці припав саме на Хрещенський сочельник 18 січня. То ж, шлях у цей день на богослужіння був непростим, щоб дістатися у заметіль до храму необхідно було подолати не один сніговий замет. Але для вірян погодні умови на перешкоді не стали, в Іллінському храмі зібралася значна кількість парафіян.

56175677.jpg

По завершенні богослужіння настоятель храму, протоієрей Сергій Зеленський, разом з церковним причтом, долаючи снігові перешкоди, вирушили на службу у сусідню Архангело-Михайлівську православну громаду села Наумівки.

19 січня, у світле свято Хрещення Господнього по завершенні Божественної Літургії парафіяни вирушили на церковне подвір’я Іллінської громади, де і відбулося велике освячення води. Напередодні, церковний причт храму, незважаючи на хуртовину, потурбувався про упорядкування території, придавши їй святковості, власноруч спорудженим сніговим іконостасом.

38801958.jpg

У наступні дні, 20 та 21 січня, причетники з хору на чолі з настоятелем протоієреєм Сергієм Зеленським продовжили започатковану у минулі роки традицію вітання жителів селища Угроїди зі святом Хрещення Господнього, обійшовши пішки понад 100 садиб, а також завітавши у магазини, амбулаторію, контору місцевого аграрного товариства та селищну раду.

67068394.jpg

З щирою радістю чекали та зустрічали угроїдці причт храму у своїх домівках. Натомість, з побажаннями доброго здоров’я, миру та злагоди родинам отець Сергій щедро окропляв всіх Святою водою.
Більше фото тут:http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2016-01-25-268

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: