Бpaкoньєp виявивcя дeпyтaтoм

Вночі 27 липня на одному з промислових ставків рибцеху «Сироватка» ПАТ «Сумирибгосп» пролунали постріли. Браконьєр, побоюючись бути спійманим, стріляв в охоронців підприємства, які намагалися його затримати.

У «СУМИРИБГОСП» розповіли, що один з охоронців рибцеху під час обходу виявив рибальські сітки і відразу ж повідомив про це начальнику охорони. Прибула на місце допомога оточила водойми і відправилася на пошуки власника сіток. Довго шукати не довелося. Але браконьєр, побачивши наближення співробітників охорони, дістав рушницю і вистрілив у їхній бік, дивом ні в кого не влучивши. Коли охоронці повалили його на землю, він кричав, що все одно йому нічого не буде, оскільки у нього великі зв’язки в суді, поліції, а якщо буде потрібно, він підключить і «Правий сектор».

І все ж браконьєр, рушницю, 84 кг спійманої риби і мережі були доставлені в Краснопільске відділення поліції. Збиток, нанесений підприємству, становить 4600 грн. Але, як виявилося, браконьєр не жартував щодо зв’язків.

– Його практично відразу випустили на свободу, – розповідає начальник охорони ПАТ «Сумирибгосп» Ігор Майфет. – До нас навіть приїхала представник НАБУ і, коли дізналася, що браконьєр на свободі, була дуже здивована і пообіцяла у всьому розібратися. Наскільки мені відомо, справу браконьєра тепер зажадали в ГУНП в Сумській області. До речі, це не перший раз, коли в моїх підлеглих стріляють, а потім цих людей після затримання відразу відпускають на свободу. У нинішньому році це другий випадок. І до того ж той, кого затримали 27 липня, був там не один. Охоронці чули, як завівся автомобіль, побігли в той бік, але не встигли розглянути ні номера, ні моделі авто. Однак нам достеменно відомо, що сьогоднішній стрілок і той, хто стріляв в охорону декількома місяцями раніше, з однієї злочинної групи.

Нам вдалося дізнатися, хто був затриманий 27 липня біля ставка рибцеху «Сироватка» – депутат Самотоївскої сільради Олег Луценко. Ми будемо стежити за розвитком подій. І якщо браконьєру вдасться вийти сухим з води, дізнаємося і розповімо читачам про те, хто з представників правоохоронних органів доклав до цього руку.
Максим Новиков
“Ваш шанс”
http://www.shans.com.ua/?m=nr&in=595&ir=8

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: