Цeй тecт гiднo витpимaв лишe чинний Пpeзидeнт Укpaїни – Вiктop Ющeнкo

52206754.jpg 11 жовтня у Львові представники обласних організацій політичних партій та громадських об’єднань під час засідання на підтримку Президента України Віктора Ющенка ухвалили заяву, в якій висловили цілковиту довіру чинному Главі державі та закликали голосувати тільки за Віктора Ющенка. Таку позицію висловили зокрема представники НРУ, УНП, УРП “Собор”, ХДС, КУН, Конгресу української інтелігенції, братства вояків УПА, УНА-УНСО, Товариства політичних в’язнів, Об’єднання ветеранів України, ГО “Наша Україна”.

 

Як інформує кореспондент ZAXID.NET, зокрема у заяві наголошено:

«Благородна місія відродити національну пам’ять і український дух породжує люту ненависть українофобів, і в Україні, і за її межами. Саме така позиція українського президента, його європейські орієнтири спровокували керівника сусідньої держави до брутального і цинічного звернення, адресованого українцям. Щоби підсилити «рекомендації Кремля» не обирати Віктора Ющенка Президентом України на наступний термін, російська Держдума дозволила своїм збройним силам на свій манер «наводити порядок» у сусідніх державах, як це було зроблено стосовно Грузії».

 

«Реакція українських політиків, які одночасно претендують на звання глави держави, на дії Кремля, була своєрідним тестом. Цей тест гідно витримав лише чинний Президент України – Віктор Ющенко.

 

84273430.jpg Щоби остаточно не випустити України зі сфери впливу, Москва відверто бажає бачити у другому турі президентських виборів пару своїх вічних друзів – Януковича і Тимошенко. Один із них стане президентом, інший – прем’єр-міністром. У парламенті нарешті офіційно сформується коаліція БЮТ-Регіони у складі конституційної більшості. Буде прийнято спільно опрацьований проект Конституції, головним юридичним консультантом якої є близький друг Путіна Віктор Медведчук.

 

84097880.jpg За такого розвитку подій статус Малоросії нашій державі забезпечений. Усвідомлюючи це, ми закликаємо усіх, кому дорога наша державність, наші ідеали і цінності, майбутнє наших дітей, не допустити цього зловісного сценарію. Час і обставини вимагають максимальної консолідації і спільних дій національно-демократичних сил. Єдиним кандидатом у президенти, який відповідає ідеологічним засадам цього політичного напрямку, є чинний Президент України», – йдеться у заяві.

 

Джерело:

http://www.zaxid.net/newsua/2009/10/12/95438/

Вибори президента України: львівська інтелігенція виступила проти Януковича та Тимошенко

09:54, 12.10.2009

 

Фото, малюнок з:

http://www.razom.org.ua/photos/229/

http://www.day.kiev.ua/273494/

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: