Ceлo Миpoпiлля знoвy cвяткyє.

 

 

Вітер осінній листя зриває,
Дощ накрапає. Никне трава.
Вже полетіли в вирій пташки,
Бродять тумани біля ріки.

82116769.jpg

Ось і настала надзвичайно гарна пора – осінь. Її барвиста краса не тільки милує оком, а і підіймає настрій всім жителям нашого села,адже не дарма кажуть « Осінь-чарівна». Цієї надзвичайно гарної пори ми відзначили чудове свято справжніх чоловіків – День Захисника України.

95180383.jpg

Робітники будинків культури та учасники художньої самодіяльності весело та сердечно привітали чоловіків села Миропілля та всіх жителів які завітали на свято. Не забуті були і ті хто в даний час захищає нашу Батьківщину. Для наших героїв звучали вітання у виконанні: Я.Прилєпа, І.Левицька, К.Кєрєзора.

48403325.jpg

Наші учасники концертної програми не тільки привітали чоловіків, а й вітали всіх односельців з красивою,багряною,золотокосою осінню, яка розмалювала чарівним пензлем все навкруги. Запальними піснями вітали: А.Березовська, Д. Петренко та С.Прилєпа, Л.Степченко та Д.Дзись, О.Підповітна, М.Кулик, А.Павленко, Ю.Гавриченко, А.Ніколаєнко та О.Тарасюк.

Ось і завершилося свято, всіх привітали ні про що не забули, навіть вечір осінній наче пошепки сказав «Чарівне – гарне свято».
Працівники будинків культури.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: