Чергова апаратна нарада при селищному голові

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

Піт час наради мова йшла про діяльність закладів соціальної сфери громади, зокрема покращення роботи дозвіллєвих та бібліотечних закладів, пошуку нових форм роботи з молоддю та дорослим населенням, також обговорювались питання щодо вдосконалення роботи позашкільних закладів освіти, залучення якомога більше дітей до гурткової роботи.

Крім того, піднято питання роботи КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги, можливості роботи стоматологічного кабінету, проведення ремонтних робіт по Краснопільській СЛА та Самотоївській АЗПСМ тощо.

Також Юрій Яремчук зупинився на питаннях благоустрою, активізації роботи по укладанню договорів на вивезення твердих побутових відходів, пошуку додаткових джерел наповнення місцевого бюджету, участі в міжнародних програмах та грантах.

По завершення наради селищний голова звернув увагу на підготовку питань до чергового засідання сесії та виконкому, зробив відповідні доручення.

Інформація Краснопільської селищної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: