Cиcтeмнa poбoтa пpoдoвжyєтьcя

Завершилися місцеві вибори, скінчилося змагання брендів політичних партій, блоків, виборчих штабів, позаду піар-акції, вихваляння, хто більше зробив і обіцянки зробити ще більше для людей. Попереду у районної влади великий обсяг роботи. Та, власне, вона і не припиняла її ні на мить, системно втілюючи задекларовані плани по розбудові Краснопільщини.90342854.jpg

Серед завдань, які потребують першочергового вирішення до кінця року – це реконструкція Самотоївського СБК, будівництво котельні на твердому паливі у місцевій загальноосвітній школі, які фінансуються з фонду державного регіонального розвитку, ремонт доріг, завершення освітлення населених пунктів тощо. Вирішив на власні очі побачити, як йдуть справи на цих об’єктах, розповісти про це у районці.

У Самотоївській ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно із підрядником виконання робіт – Краснопільським ТОВ «Теплоенерго» по-господарськи підійшли до справи. Щоб не витрачати державних коштів на спорудження приміщення котельні з нуля, вирішили використати для цього теплицю, обшивши її залізним профнастилом і утепливши. Виготовили необхідну проектно-кошторисну документацію і взялися до справи. Тут повним ходом кипить робота. Робітники працюють, не покладаючи рук.

62425219.jpg

Побачили на будівельному об’єкті директора ТОВ «Теплоенерго» Миколу Супруна та директора школи Тетяну Кравченко. Попросив Миколу Миколайовича розповісти детальніше про те, якою буде шкільна котельня. – Тут буде встановлено твердопаливний універсальний котел системи Звягінцева з коефіцієнтом корисної дії 92 проценти. Котел вже завезений. Робітники ТОВ «Теплоенерго» приступили до його установки і монтажу обладнання.

39200717.jpg

Якраз у цей час на об’єкт прибули голова райдержадміністрації Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко, які оглянули зроблене, залишилися задоволеними.

– Ми не шкодуємо, що підрядною організацією по спорудженню котельні школи обрали Краснопільське ТОВ «Теплоенерго», – говорять керівники району. Насамперед, тому, що керівник підприємства і робітники – справжні професіонали, які мають чималий досвід в установці теплоенергетичного обладнання, а ще, що дуже важливо, кошти залишаються в районі, підуть на виплату заробітної плати тепловикам і на податки до бюджету. З такими аргументами важко не погодитися.

53660244.jpg

Побував і на іншому об’єкті у Самотоївці – сільському Будинку культури, де йде його реконструкція. Тут теж працює бригада в основному з місцевих будівельників. Жінок побачив за роботою на верхотурі – вони здійснювали штукатурку і фарбування фасаду. Активно працювали і чоловіки – будівельники, готуючи відмостку до проведення бетонних робіт та зміцнювали фундамент металевого сіткою. А інші ремонтували дах будівельникам загалом треба освоїти мільйон гривень капіталовкладень: 900 тисяч гривень, що виділяються з фонду державного регіонального розвитку та 100 тисяч гривень – кошти сільської ради. Тому вони не втрачають часу задарма.

Своєрідним виходом із становища у нинішніх складних фінансових умовах з ініціативи районної влади є проведення ямкового ремонту доріг на Краснопільщині методом співфінансування. Таким чином вже полагоджено чималий відрізок шляху Осоївка-Глибне. Водії, які їздили по цій дорозі до ямкового ремонту вже відчули різницю. Тепер можна не боятись, що вскочиш у вибоїну. Ремонтні роботи й далі продовжуються.

– У планах здійснити при допомозі сільгосппідприємств, територіальних громад, соціально-відповідального бізнесу ямковий ремонт доріг і до інших населених пунктів району, які цього потребують-діляться задумами керівники району.
О.ЦИЛЮРИК.

 

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: