Ciм’я як ocнoвний eлeмeнт cycпiльcтвa

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
s68827582.jpg
18 серпня 2016 року, фахівець із соціальної роботи Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Малорибицька сільська рада), Маргарита Мустафаєва, в Малорибицькому НВК провела захід «Моя родина, моя опора». Учасниками заходу були діти віком від 3 до 12 років та їх матусі. Під час заходу діти знайомились з родинними традиціями, як основою сімейного виховання. Вони дізнались, що таке сім’я, рід, родина, родовід, родині традиції, про цінність всього того, що пов’язує їх із сім’єю, родиною та батьківською хатою.

Як кожне дерево має своє коріння, так і кожна родина має своє минуле. Тому, в процесі підготовки до заходу , діти цікавились історією свого роду, розпитували у своїх батьків, бабусь і дідусів про коріння родини і малювали свої родовідні дерева.

Одна із сімейних традицій – зберігати пам’ять про свою родину. Зберігається вона на фотокартках, дитячих малюнках, вишивках, а найголовніше – в серці кожного. Деякі учні намалювали портрети своєї сім’ї. Вони цікаві тим, що пройшли через їхнє серце. Ці портрети світяться дитячою любов’ю і гарним ставленням до своєї сім’ї. Діти охоче спілкувалися, розповідали кожен про свої великі та маленькі родини, про улюблені сімейні свята та заняття.

Мами разом зі своїми дітьми розв΄язували задачі про різні життєві ситуації, брали участь у конкурсах та виконували творчі завдання.

Соціальний працівник Мустафаєва М.П. виступила із заключним словом:
« Намагайтеся бути лагідними, добрими, уважними синами і дочками. Виявляйте любов і вдячність до тих людей, які дали вам життя, поставили на ноги, чиї дні і ночі були заповнені турботою про вас. Нехай у вашому царстві батьків і дітей передаються від покоління до покоління працелюбність і чесність, довіра і подяка, добрі звичаї та спомини про славні справи».

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: