CКOЄНO ЗAМAX НA ДEПУТAТA CУМCЬКOЇ OБЛACНOЇ PAДИ ВIД ВO “CВOБOДA” CEPГIЯ ДEМEXУ

Отримана інформація, що 22 червня у Конотопі, близько 23:30 біля під’їзду свого будинку скоєно замах на голову фракції ВО “Свобода” у Сумській обласній Раді Сергія Демеху

Після того, як націоналіст припаркував автівку біля свого будинку та вирушив до під’їзду, близько десятка невідомих молодиків з металевими прутами перегородили йому дорогу та почали бити, намагаючись потрапити у голову.

На даний момент Сергія знаходиться у місцевій лікарні Конотопа, фізичний стан свободівця середньої тяжкості – у нього розсічена шкіра голови та зафіксовані чисельні побої на тілі, він притомний. На місці злочину вже працюють правоохоронці та експерти – криміналісти.

Сумська обласна організація ВО “Свобода” наголошує, що вбачає у цій події замах на життя націоналіста з політичних мотивів, триматиме цю справу на особистому контролі та зробить усе можливе, аби нападники та замовники злочину були знайдені та покарані.
В. Роєнко,
Голова Краснопільського районного партійного осередку ВО «Свобода»

http://krasnews.at.ua/news/skoeno_zamakh_na_deputata_sumskoji_oblasnoji_radi_vid_vo_svoboda_sergija_demekhu/2016-06-26-6523

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: