Cлyxнянi тa тaлaнoвитi ляльки зaвiтaли нa Кpacнoпiльщинy.

 

 

44104731.jpg

 

Це була незабутня зустріч з дітьми смт Краснопілля. А подарувати дітям свято, з любов’ю та бажанням допоміг голова районної ради Віталій Савоненко. Віталій Олексійович – чудова, доброзичлива, приємна людина, він з яскравим вогником в очах сприяв проведенню виступу лялькового театру в Краснопільській загальноосвітній школі та Краснопільській гімназії. Ми впевнились, що цей керівник не байдуже ставиться до підростаючого покоління, вболіває за долю району, за його майбутнє.

З великим бажанням діти прийшли назустріч лялькам. Вони познайомились з головним героєм та творцем всесвіту Богом, його сином Ісусом, який мріє створити для людей прекрасне майбутнє та безгріховне життя.

По закінченню вистави, діти бігли до ляльок з бажанням їх потримати, фотографувалися з ними. І нам, акторам, здалося, що діти розуміли, де правда, а де кривда, де добро, а де – зло. Дивлячись на дитячі очі та радісні посмішки, ми переконались, що зуміли передати кращі риси характеру ляльок, любов, мир, порозуміння, ввічливість, прощення, змирення і т.д. І звичайно, любов до рідного краю та свого народу. Талановиті та некрасиві ляльки стали дитячими улюбленцями, можливо надовго.

59402451.jpg

Перший наш виступ був у загальноосвітній школі. Директор, Яремчук Анатолій Іванович, сприяв нашому театру, був повний зал дітлахів. Запитавши по закінченню «Чи сподобалася вам вистава?», діти хором відповіли «Так!». Відповідь була такою гучною, що здавалося відчули дитяче задоволення всі їхні батьки та все Краснопілля.

Потім нас запросили до Краснопільської гімназії. Тепло і гостинно зустріла нас тут заступник директора Лариса Хомічова, вона щиро зраділа дізнавшись про можливість показу вистави для вихованців закладу. Приємно вразив цей навчальний заклад своєю чистотою, порядком, дисципліною та турботою про дітей.

70159059.jpg

Дуже задоволеними залишились голова районної ради Віталій Савоненко, керівники школи та гімназії, діти, і ми – актори.
Весь ляльковий колектив, тобто миротворчо-благодійна, культурно-виховна організація – ляльковий християнський театр «Веселка» м. Суми висловлює велику подяку: голові районної ради Віталію Савоненку, директору школи Анатолію Яремчуку, заступнику директора гімназії Ларисі Хомічовій за сприянні і спільну організацію виступу лялькового театру в навчальних закладах Краснопілля.

У спілкуванні з керівниками і дітьми чудового Краснопілля ми домовились про нові зустрічі. Мріємо про мир та спокій на українській землі.

Діти – наше майбутнє, їм доведеться будувати та відновлювати наш рідний край. Їм усім необхідно усвідомити цінність миру на землі, Яку вагу має спокійний сон дітей нашого регіону в порівнянні з тими дітьми Сходу, які побачили і відчули на собі дотики війни та втрату рідних і близьких.

З 25 по 28 вересня цього року ляльковий християнський театр м. Сум був повторно запрошений в передфронтові зони Луганщини та Донеччини, зокрема побували в містах Гірське, Золоте, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Краматорськ та Слов’янськ.

Миротворчо-благодійна та гуманітарно-культурна організація разом з волонтером-підполковником Станіславом Танічем побувала на Луганщині та Донеччині.

Основною метою цієї організації є культурно-масовий та духовно-розважальний відпочинок для дітей біженців, дітей, які втратили батьків, дітей-інвалідів та постраждалих внаслідок буремних подій на Сході нашої країни, а також налагодження миролюбних відносин між жителями всіх міст України.
Керівник лялькового театру, Шаповал Олена Сергіївна.
Акторка Папченко-Миролюб Катерина.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: