Cьoгoднi ми дoпoмoжeмo лicy – зaвтpa вiн нaм.

Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» на сьогоднішній день займає одне з провідних місць в економіці Краснопільського району. До складу ДП «Краснопільське лісове господарство» входять 5 лісництв, цех переробки деревини, нижній склад, автотранспортний парк, ремонтні майстерні і інші допоміжні об’єкти. Очолює підприємство кандидат в депутати Краснопільської районної ради від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Віктор Васильович Мороз, який працює в держлісгоспі з 2014 року та має 23 роки загального стажу роботи в лісовому господарстві.
За обсягами реалізації продукції, розміром заробітної плати та загальним обсягом сплати податків і відрахувань до бюджетів різних рівнів і державних цільових фондів державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» входить в першу п’ятірку на рівні області.

В 2015 році відтворено лісів на площі 43га, що становить 143% до завдання, проведено догляд за лісовими культурами 820 га, надходження підприємства від ведення мисливського господарства склали 110,7 тис.гривень.

Виконано рубок догляду пов’язаних з веденням лісового господарства 266 га, що становить 134% до плану. Від реалізації деревини і виробів з неї підприємство отримало 29,3 мільйона гривень, що на 14,2 мільйони більше минулорічного показника. Всього за 1 півріччя 2015 року бюджетам і державним цільовим фондам району перераховано 9402, 8 тис.грн, що на 4615,6 тис. гривень більше минулорічного показника. У кінцевому підсумку це і соціальні виплати і пенсії і все, що називаємо щоденною соціальною життєдіяльністю.

В лісгоспі 218 працюючих. Середньомісячна заробітна плата одного працівника за 9 місяців 2015 року склала 5254 грн, що на 2014 грн більше минулорічного показника.

Активно прокладаємо дороги з твердим покриттям. Тільки в цьому році було проведено ремонт доріг в кількості 9,4 км. На вивезенні деревини використовуємо автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами. Заощаджені кошти інвестуємо у розвиток власного виробництва, завдяки цьому маємо можливість підвищувати заробітну плату нашим працівникам.

В нашій команді, кожен – професіонал своєї справи, знаючи, що попереду багато роботи, ми повинні об’єднати всі зусилля на вирішення найважливіших справ сьогодення.
Кандидат в депутати Краснопільської районної ради
від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Мороз Віктор Васильович

Інф. Краснопільської районної організації політичної партії Блок Петра Порошенка Солідарність

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: