Cпiвeць дитячиx тaємниць

65360209.jpg

Анатолій Григорович Костецький – улюбленець дітвори. Він служив дитячий літературі понад тридцяти років і за цей час встиг подарувати дітям понад 50 книг. Письменник умів говорити зі своїми малими читачами про найскладніші життєві проблеми – з повною серйозністю та гумором, але неодмінно – із любов’ю, взаєморозумінням та повагою. Усе, що написане цим письменником, неймовірно цікаве, вигадливе, веселе і дуже-дуже близьке кожному з дітей.

Краснопільська районна бібліотека для дітей провела літературну годину «Співець дитячих таємниць» для учнів 3 класу Краснопільської гімназії (класний керівник Савицька А.Ю.).

Із зацікавленням діти слухали розповідь бібліотекарів про дитинство Анатолія Костецького та роки навчання, невідомі сторінки біографії і творчого шляху українського письменника. Гімназисти поринули у захоплюючий світ поезії А. Костецького.

89836864.jpg

З великою майстерністю юні читачі декламували вірші, із захопленням слухали уривки з фантастичних та пригодницьких повістей, переглянули електронну презентацію.

52020951.jpg

У читальному залі була оформлена книжкова виставка «Анатолій Костецький – дітям».
Л.В. Мироненко,
В. о. директора Краснопільської ЦБС

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: