CУДOВI CПPAВИ. ВИНECEНO ВИPOК КPAДIЮ

 

Краснопільським районним судом Сумської області винесено вирок відносно гр. Б., який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) КК України.


У вересні 2015 року гр. Б. таємно проник до житла, яке належить гр. Д., звідки викрав грошові кошти у сумі 30 000 грн. Вину у вчиненні крадіжки допитаний у судовому засіданні гр. Б. визнав повністю та підтвердив обставини вчинення злочину.

Потерпілий гр. Д. суду пояснив, що не має до обвинуваченого претензій матеріального та морального характеру, грошові кошти в сумі 30 000 грн. обвинувачений йому повернув. Обвинуваченого він не пробачає, але просив суд призначити йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Судом враховано як обставини, що пом’якшують покарання, вчинення злочину вперше, визнання своєї вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування завданого збитку шляхом повернення викрадених коштів.

Тому, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази, заслухавши учасників судового процесу, суд визнав винним гр. Б у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло) КК України, і призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі 3400 грн.

Вирок суду до апеляційної інстанції не оскаржувався та набрав законної сили.
Інф. Краснопільського районного суду.

http://krasnews.at.ua/news/sudovi_spravi_vineseno_virok_kradiju/2015-11-26-5750

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: