Cвяткyвaлo Зaпciлля

З давніх-давен існує в нас на Краснопільщині чудова щорічна традиція – святкування Дня села. В цей по-особливому визначний день кожен мальовничій куточок нашої маленької Батьківщини ніби-то звітує, показуючи свої здобутки та звершення за поточний робочий рік. От нарешті дочекалися цього незабутнього дня і жителі села Запсілля.
44532315.jpg
7 листопада з ранку і до пізнього вечора святкували запсільці День народження свого мальовничого краю. Розпочалося святкування спортивними змаганнями, смачним кулішем та ухою, ну і звичайно, святковим настроєм мешканців. Після дійства на вулиці всі присутні перейшли до сільського клубу, де помилували око виставкою майстрів народного мистецтва та зачарувалися святковим концертом.

За давньою традицією розпочав святкове дійство батько мальовничого краю,Запсільський сільський голова Влезько Павло Іванович, який теплими та щирими словами поздоровив односельців зі святом.

91466163.jpg

Окрасою кожного села є його люди, тож голова села не оминув увагою своїх односельців, нагородивши їх почесними грамотами та подарунками.

Не скупилися на теплі слова й очильники району голова Краснопільської РДА Юрій Яремчук та голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко. В своїх вітальних виступах вони побажали запсільцям подальшого розвитку територіальної громади, міцного здоров’я, терпіння, наснаги , успіху та процвітання.

08498531.jpg

До урочистого концерту підійшли з творчістю, гумором та винахідливістю. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Не оминулися увагою і попередні покоління, адже рідний край починається з батьківського порогу, стежини , калини біля хати , з барвінку, що ніжно стелиться у садочку, а ще він починається з прадавніх коренів рідного народу.

15770142.jpg

Село Запсілля славиться не тільки працьовитими людьми , але й людьми , які продовжують традиції українського народу, являються нащадками славних людей і творять із себе дружню згуртовану родину.

Саме піснею «Родина» у виконанні ансамблю «Сузір’я» та всіх учасників концертної програми і закінчилося святкування Дня народження мальовничого села Запсілля.

http://krasnews.at.ua/news/svjatkuvalo_zapsillja/2015-11-10-5675

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: