Cвятo paдocтi i нaдiї y Ciннoмy

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення власних мрій та сподівань. Хочемо, щоб вони росли щасливими і здоровими, адже якщо вони і не стануть майбутнім саме вашого села, то України в цілому – безсумнівно.

20778738.jpg1 червня в приміщенні Сіннівського СБК відбулося свято присвячене Дню захисту дітей. На свято були запрошені діти дошкільного віку, учні Сіннівського НВК та завітали діти, які приїхали до Сінного на канікули. Фахівець із соціальної роботи Бондарєва Т.О. та директор Сіннівського СБК Зінченко Є.Л. підготували для дітей цікаву конкурсну програму.

Варто відзначити, що діти виявили надзвичайну активність, заряд позитивних емоцій отримали не лише учасники конкурсів, а й глядачі. Всі дітлахи були нагороджені солодкими призами, якими забезпечив свято Міхнєв М.В. (ТОВ «Колос-Трейд»).

07306535.jpg

По закінченні конкурсів, на дітей чекала не менш захоплююча програма: для малечі була організована дискотека та караоке, а для старших учнів волейбольний турнір. Та і на цьому сюрпризи не закінчилися. ТОВ «Колос-Трейд» надало фінансову допомогу для організації солодкого столу. Дітей почастували кондитерськими виробами, цукерками та фруктами.
Наші діти заслуговують, щоб кожен день був як свято, тому роботу з дітьми, ми не припиняємо і надалі.16219427.jpg

50167231.jpg
Т.Бондарєва,
фахівець із соціальної роботи Сіннівської сільради

http://krasnews.at.ua/news/svjato_radosti_i_nadiji_u_sinnomu/2016-06-03-6451

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: