Cвятo в дpyжнiй poдинi, щo Пeтpyшiвкa звeтьcя

 

 

 

 

19 серпня відзначило своє свято мальовниче село Петрушівка, що належить до Угроїдської селищної ради, колись велике і багате. Зараз маленьке, але в якому живуть добрі, щирі люди. Вони люблять свою маленьку батьківщину, не зважаючи ні на що. Радо зустрічають гостей, дбають про охайність і чистоту садиб.
s97962342.jpg
s38969283.jpg

До свята готувались ретельно. Місцевий активіст Протченко М. М. упорядкував місцевість біля Будинку культури, подбав про прикраси майданчика: яскраві кульки, квіти навколо. Були представлені вироби місцевих майстрів. Завідуюча клубом Протченко Л.В. підготувала цікаву концертну програму.

s83976714.jpg

Відкривали свято з врученням короваю голові селищної ради Татаренку Я.Г. та директору ФГ НВГ «Еліт-картопля» Сумцю Ю.І.

s95083722.jpg

Піснями про рідний край, батьківську хату розпочали своє дійство дівчатка Протченко К., Кусайко В., Півненко Л., Пушкарь К.

s66364038.jpg

s81676159.jpg

s42063801.jpg

s56243898.jpg

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять односельців, які віддали своє життя під час війни. Низько вклонилися живим свідкам і учасникам Великої Вітчизняної.

Найстарішим жителям села Петрушівка побажали міцного здоров’я та привітали піснею.

s76910918.jpg

Але, звичайно, найбільше віршів та пісень було присвячено рідному селу, рідній землі. Бо саме з таких маленьких батьківщин і складається наша Україна.

s64575476.jpg

Усіх розчулила пісня «Вишиванка» у виконанні Протченко К. та Гончаренко В.

Свято тривало. Гості все підходили та підходили. Ті, хто корінням прив’язаний до села Петрушівка, чия душа рветься до малої батьківщини.

По закінченню концерту зусиллями місцевих активістів Протченка М., Садихов А.Р. та спонсорської допомоги від Сумця Ю.І. були смачні шашлики, смажена риба з власного ставу, морозиво для дітей, овочі та фрукти.

За великим столом зібралася вся Петрушівка, як колись їхні батьки і діди великими родинами збиралися і в горі і радості. Це дійсно було схоже на одну «родину за столом».

Звучали народні пісні, царила атмосфера миру, щастя, радості.

s16670778.jpg

Запрошені Павло Бондар та Олександр Савіщенко своїми запальними піснями та музикою нікого не змогли залишити осторонь. Танцювали і підспівували і старі, і малі.

З настанням сутінок небо запалало яскравим феєрверком, який влаштував Сумець С.Ю.

Та свято на цьому не скінчилося. Гості, апарат селищною ради, мешканці ще довго не покидали майданчик. Звучали слова подяки організаторам (Протченку М., Протченко Л., Садихову А.Р.), спонсору Сумцю Ю.І., та селищній раді на чолі з Татаренком Я.Г.

Петрушівка живе надією на краще.

Краю наш Петрушівський,
Рідна сторона.
Краю барвінковий
Батьківська земля.
Тут я народилась, тут я виростала
І землі на світі кращої не має.

Щасти тобі, село Петрушівка!
У тебе є майбутнє, якщо твої мешканці такі гарні та талановиті люди!
Миру, щастя, добробуту усім петрушанам!

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: