Cyдoвi cпpaви: щoдo cпpoби пepeтинy кopдoнy з вeликoю poгaтoю xyдoбoю

Краснопільським районним судом Сумської області розглянута справа про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Відділу прикордонної служби «Краснопілля», щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України поза встановленими пунктами пропуску особою, яка намагалася перемістити на територію РФ велику рогату худобу.
Відповідно до матеріалів справи, 03 червня 2016 року на напрямку населених пунктів Миропілля (Україна) – Гуєво (Російська Федерація) на відстані 30 метрів від лінії державного був затриманий гр. В., який намагався поза встановленими пунктами пропуску перемістити через лінію державного кордону на територію РФ дві голови великої рогатої худоби. Своїми діями гр. В. порушив встановлені правила перетинання державного кордону, відповідальність за що передбачена ст. 204-1 КУпАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

При розгляді справи гр. В. вину свою визнав, при цьому зазначивши, що його поросив незнайомий громадян за певну грошову винагороду перемістити на територію РФ худобу. Але при спробі перетину кордону був затриманий прикордонниками.

Суд, дослідивши матеріали справи та оцінивши докази, визнав гр. В. винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП і притягнув за даною статтею до адміністративної відповідальності у виді адміністративного арешту строком на десять діб.
Постанова набрала законної сили та не була оскаржена в апеляційному порядку.
О.Щербак,
заступник керівника апарату
Краснопільського районного суду Сумської області
http://krasnews.at.ua/news/sudovi_spravi_shhodo_sprobi_peretinu_kordonu_z_velikoju_rogatoju_khudoboju/2016-06-13-6483

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: