Дeнь Гiднocтi тa Cвoбoди

26730019.jpg

20 листопада у великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

У фойє першого поверху присутні мали змогу переглянути виставку малюнків учнів Краснопільської ЗОШ I-III ст. та Краснопільської гімназії ,під назвою «Наш дух не зламати ,свободу не вбити». В своїх малюнках юні українці зобразили теперішнє України своїми очима.

На захід були запрошені: учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та члени їх сімей, родини загиблих учасників АТО, представники волонтерських рухів, духовенства а також учнівська молодь Краснопільщини.

24681226.jpg

З привітальними словами до присутніх звернулися очільники Краснопільського району: голова Краснопільської районної державної адміністрації –Юрій Анатолійович Яремчук, голова Краснопільської районної ради – Віталій Олексійович Савоненко та селищний голова Іван Петрович Хомічов

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували світлу пам’ять героїв, які захищали Незалежну Україну, адже наш народ по праву заслуговує на краще майбутнє, за яке заплатили українці дорогою ціною.

81376967.jpg

Свої вокольні номери патріотичного напрямку глядачам дарували аматори сцени Краснопільщини: Валентина Шевелєва, Ірина Батюк, Ірина Мироненко,Оксана Дрозд ,народний аматорський ансамбль «Джерело» та дитячий вокальний гурт «Посмішка» керівник Лариса Давиденко.

57008151.jpg

Цього ж дня в читальному залі Краснопільського районного Палацу культури оформлено книжково-ілюстративну виставку «Від революції Свободи до революції Гідності» з якою мали можливість ознайомитись всі охочі, а в Краснопільській районній бібліотеці для дітей проведено історичну годину «На шляху до свободи та незалежності» для учнів 2(6 кл.) Краснопільської гімназії, класний керівник Якуба Надія Семенівна.

s42695130.jpg

На заході говорили і про волонтерську діяльність, наголосивши, що останнім часом волонтерський рух охопив усю Україну, і щодня його масштаби тільки збільшуються. Люди добровільно жертвують часом, силами, власними заощадженнями, щоб допомогти біженцям, солдатам і всім, кому необхідна допомога. Ризикуючи власним життям, волонтери вирушають на фронт, щоб особисто в руки вручити допомогу бійцям на передовій. Їх веде одна мета — наблизити перемогу й мир.
Інф. районної ради

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: