Дeнь Мoлoдi в Ocoївцi

17680604.jpg

Як добре, що кожен рік прекрасний літній день дарує нам це чудове свято – День Молоді. Саме цими словами розпочалося свято присвячене Дню Молоді в с. Осоївка. Цієї неділі осоївці разом зі всією країною відсвяткували День Молоді. І це не просто чергова календарна дата. День молоді символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення, як особистості. Адже молодь – це і є той невтомний двигун прогресу, майбутнє країни, джерело пошуків, неспокою і реалізації найсміливіших сподівань.

Молодість – неповторна пора в житті кожної людини. Вона веде в світ романтики, великих дерзань, звершень, в світ пошуків і відкриттів.

Молодість завжди сповнена оптимістичних поглядів у майбутнє і нестримна в своєму русі до піднесеного та красивого.
Саме в цей день молодь Осоївки прийшли привітати учасники художньої самодіяльності Осоївського Будинку культури.
Свій вокальний талант дарували глядачам сімейний дует у складі Світлани Загорулько та її донечки Валерії, солістки Таміла Грищенко, Юлія Лазоренко, Вікторія Денисенко, Олена Денисенко та Вероніка Бей.

51430610.jpg

На святі для молоді були різноманітні розваги, ігри, конкурси, вікторини, загадки, танці в стилі «флеш моб», які проводила фахівець з соціальної роботи Людмила Лазоренко. А також молодь Осоївки мала змогу поласувати смачним кулішем, який приготувала кухар ТОВ Агрофірми «Хвиля» О. Денисенко.

По закінченню концертно-розважальної програми осоївці у святковому настрої ще довго лишалися на площі біля Будинку культури, продовжували насолоджуватись святковою молодіжною дискотекою, теплим літнім вечером, чудовою нагодою зустрітися з друзями, відпочити перед новим робочим тижнем.

Хочеться висловити подяку за допомогу у проведенні цього свята голові Осоївської сільської ради О. В. Бондар, директору ТОВ Агрофірми «Хвиля» В. І. Змислі та лісничому Осоївського лісництва О. І. Загорульку.
Н. Скороход,
директор Осоївського Будинку культури

 

http://krasnews.at.ua/news/den_molodi_v_osojivci/2017-07-01-8006

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: