День села Славгород

1

Традиційне свято, започатковане багато років тому − День села − провели 16 червня, мешканці села Славгород. З самого ранку місцеві жителі активно готувались до свята, дбайливо прикрашали сцену для свята, організовували місця для дозвілля.

Розпочалося свято з вранішньої божественної літургії, яку провів старший протоієрей отець Василій.

З нагоди свята відбулися завзяті спортивні змагання – спочатку турнір з настільного тенісу, а потім запеклий футбольний двобій. Розваги цього дня чекали й на наймолодших гостей свята. Для них працювали надувні батути, діти мали змогу почастуватися солодкою ватою та морозивом.

Офіційну частину святкувань відкрив вітальним словом сільський голова Олександр Сторожев. Олександр Іванович висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село та вручив подарунки.

Привітав громаду та його жителів також заступник голови районної ради Іван Гавенко, який побажав жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. Також з привітальними словами звертались зі сцени до славгородців Мезенівський сільський голова Микола Гавенко та заступник директора ТОВ “Славгород” Євген Черевко.

Святковий концерт розпочали наймолодші учасники художньої самодіяльності – хореографічний колектив «Славна», які подарували жителям села запальні хореографічні композиції. Закінчувалося дійство святковою дискотекою, яка тривала далеко за північ.

Інформація Краснопільської районної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: