Дeнь вiдкpитиx двepeй цeнтpy зaйнятocтi

На життєвому шляху кожній людини не один раз доводиться зустрічатися з необхідністю вибору. Однією із найважчих є проблема вибору професії. Величезне значення цього вибору визначається тим, що професійна діяльність є водночас способом і сферою самовизначення особи. Від правильності вибору залежить і задоволеність працею, і задоволеність самим життям, тобто щастя людини.47917256.jpg

Найчастіше людина вирішує займатися тим, що їй подобається. Іноді вона обирає так звані престижні й високооплачувані професії, не завжди враховуючи свої можливості та здібності. Більшість обирає професію не за покликом душі, а за фінансовою спроможністю батьків чи іншими критеріями. Можна уявляти себе зіркою модельного бізнесу або якимось комп’ютерним генієм, але не завжди брати до уваги, що країні потрібні інженери або верстатники широкого профілю. Обираючи майбутню професію, обов’язково треба враховувати попит на ту чи іншу спеціальність на ринку праці.

Особливої уваги заслуговує проблема раціонального розподілу і підготовки молоді до професійно-трудової діяльності. Молодь це та категорія зайнятого населення, яка потребує особливої уваги, тому Краснопільським районним центром зайнятості проводяться різні заходи для них, метою яких є інформування молоді про зміст та перспективи розвитку професій, форми та умови їх здобуття, потреби ринку праці в кадрах, вимоги професій до особистості.

Так, 22 жовтня Краснопільським районним центром зайнятості проведено День відкритих дверей для молоді – учнів випускних класів Краснопільської гімназії. Під час заходу присутні ознайомилися зі структурою центру, його основними підрозділами та послугами, які надають шукачам роботи, зокрема молоді.

Спеціалісти центру зайнятості ознайомили школярів зі світом професій, розповіли про актуальні професії на ринку праці району та навчальні заклади, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників, зокрема з можливістю навчатися у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Краснопільський РЦЗ

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: