ДEНЬ ВIДКPИТИX ДВEPEЙ

З метою ознайомлення молоді з роботою районної пенсійної служби, заохоченням на навчання у вищих навчальних закладах та в майбутньому з можливим вибором професії в управлінні Пенсійного фонду України в Краснопільському районі 25 листопада 2015 року відбувся День відкритих дверей для випускних класів Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ cтупеня.51499305.jpg

Начальник управління Анатолій Петров розповів про історію створення та розвитку Пенсійного фонду України, якому 21 грудня цього року виповнюється 25 років, принципи роботи структурних підрозділів, нормативні акти, якими керується управління в своїй роботі, а також про джерела наповнення бюджету Пенсійного фонду. Ознайомив із змінами в пенсійному законодавстві, запровадженням в Україні нової системи пенсійного забезпечення, та докладно розповів про існуючу трирівневу систему.

Перший заступник начальника управління Олена Тарасенко розповіла про велике значення страхового стажу та наголосила про негативні соціальні наслідки отримання заробітної плати в “конвертах”, серед яких і мізерні статки в старості.

Усі присутні уважно прослухали розповіді виступаючих. На всі поставлені запитання, які цікавили юних гостей були надані чіткі і зрозумілі відповіді. По закінченню зустрічі школярів ознайомили з роботою відділів управління та вручили їм буклети з висвітленням питань про наслідки нелегальних трудових відносин “Зарплата в конвертах” та “Комплексна реформа пенсійної системи в Україні ”.
Інф. управління Пенсійного фонду
України в Краснопільському районі

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: