Дeнь вyлицi – poдиннe cвятo!

14 серпня в Осоївці з піснями, віршами та танцями святкували День вулиці Садова. Проведенню свята не завадив навіть дощ… Цього дня у свято Маковія жителі вулиці Садова відпочивали від повсякденної тяжкої роботи. Поки велася підготовка до концертної програми, поки смажились шашлики і закіпав куліш, люди переговорили про все, що їх хвилювало: здоров’я рідних, господарство, наслідки сильного дощу, ціни на ринку, про розвиток рідної вулиці та обмінялися досвідом, як можна вирішити нагальні проблеми. s96219833.jpg
Організатором даного свята стала депутат Осоївської сільської ради, вона ж і депутат цієї вулиці, директор сільського Будинку культури Скороход Наталія Григорівна.

Перші музичні акорди зробили атмосферу свята ще урочистішою. Порадували глядачів виступи місцевих артистів Наталії Кострубяк, Наталії Гончаренко, Світлани Загорулько, Наталії Скороход, фольклорного колективу «Берегиня», яких об’єднала в велику творчу родину і влаштувала справжнє родинне свято директор сільського Будинку культури.

Теплим словом привітали найстарішу жительку вулиці Бабенко Любов Федотівну, яка пропрацювала в рідному колгоспі дояркою все своє життя, виховала двох доньок, має внуків і правнуків. Побажали їй міцного здоров’я та родинного затишку.

Привітали найменшого жителя нашої вулиці Буднік Тимура і побажали йому міцного здоров’я.

s96787465.jpg

Була приділена увага родинам, які більше 40 років живуть у парі, злагоді, мирі, любові і взаємопорозумінні. Це родини Терещенка Олександра Івановича та Ніни Андріївни, Загорулька Івана Юхимовича і Надії Григорівни, Вихрова Олексія Петровича та Галини Степанівни.

Не залишили без уваги і наймолодшу родину Грищенка Сергія Юрійовича і Таміли Олександрівни. Всі щиро побажали їм всього найкращого на світі: здоров’я, миру й доброти. Нехай їм завжди радісно живеться, а вдома лиш добро ведеться.

s44470707.jpg

Привітали сім’ї, які мають 3-х і більше дітей. І побажали їм терпіння, наснаги, здоров’я, подяки від дітей та поваги від людей.

Згадали жителів, які за свою трудову діяльність були нагороджені медаллю «Трудова відзнака», а саме: Терещенко Т. О. , Терещенко Н. А. , Загорулько І. Ю.

Живуть серед нас ветерани Афганської війни. Ці чоловіки пройшли дорогами війни в чужій країні, бачили смерть своїх молодих товаришів, яких додому в кожну область привозив «Чорний тюльпан» . 10 років тривала ця війна і щодня несла за собою смерть.

Добре, що живими повернулись з далекої Афганської війни.
Ми низько Вам вклоняємося
Осоївські гідні сини:
Лизогуб Василь Іванович та Наконечний Микола Олексійович.

Ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни. Більше 3-х років триває війна на сході України. Неоголошена, гібридна, братовбивча. Кожен день на захист нашої держави стають воїни – герої, які не шкодують свого життя, боронять незалежність та суверенітет України. Серед жителів вулиці Садова є ті, хто захищав і захищає нас зараз у цей нелегкий для країни час. Це: Кравченко Сергій Олександрович і Карпенко Андрій Анатолійович.

Привітали жителів, які пропрацювали більше 40 років на фермі, а зараз на заслуженому відпочинку, а також тваринників молодшого покоління, які працювали на фермі. Кожен житель вулиці не залишився без уваги.

Ми дуже вдячні нашим ведучим Загорулько Світлані та Наталії Гончаренко за що їм висловили подяку та вручили квіти.

Висловлюємо щиру подяку голові Осоївської сільської ради Бондар О. В., директору ТОВ Агрофірми «Хвиля» Змислі В. І., лісничому Осоївського лісництва Загорульку О. І. та всім жителям вулиці, які взяли активну участь у підготовці і проведенні свята.

Сподіваємося, що згодом урочистості ставатимуть масштабнішими, усе більше людей долучатимуться до співпраці і городяни дізнаватимуться про вулиці Осоївки багато цікавого, тому що День вулиці – це дійсно родинне свято!
До зустрічі на Святі вулиці Садова наступного року!
Жителі вулиці Садова с. Осоївка

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: