Дepжaвний миcливcький фoнд Cyмщини oxopoняють peйдoвi бpигaди

Мисливські угіддя підприємств Сумського ОУЛМГ під пильним оглядом рейдових бригад. Саме вони здійснюють державний контроль за веденням мисливського господарства в області, і роблять це кваліфіковано і відповідально.

Найбільшу активність проявили в цьому році охоронці мисливської фауни ДП «Мисливське господарство «Низи», в їх послужному списку 186 рейдів, за ними у списку по кількості виїздів рейдова бригада Конотопського лісгоспу – 120 рейдів та мисливського господарства «Суми» – 107 рейдів. Постійно охороняли мисливські угіддя рейдові бригади Середино-Будського, Лебединського та Шосткинського лісгоспів, відповідно 85, 83 та 76 виїздів.

Щодо кількості виявлених порушень полювання та складених протоколів, то найбільша кількість порушників біла виявлена рейдовими бригадами Краснопільського (15 протоколів), Шосткинського (14 протоколів) та Середино-Будського (12 протоколів) лісгоспів.

Загалом з початку року бригади здійснили 984 рейди під час яких вявили 134 випадки порушень полювання, в зв’язку з чим накладено штрафних санкцій і відшкодовано державі 17,8 тис.грн та винесено 31 попередження.

Дбаючи про охорону мисливських угідь впродовж року, особливої активності бригади набувають у сезон полювання. Відтак з відкриттям 31 жовтня сезону полювання на парнокопитних та хутрових звірів бригади знову приступили до справи охорони мисливських угідь від браконьєрства.
Джерело: http://regionews.sumy.ua/node/60053

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: