Дмитpiєвcький cкит Нiкoльcькoгo чepнeчoгo apxiєpeйcькoгo пoдвip’я в c. Pяcнe вiдзнaчив пpecтoльнe cвятo

8 листопада 2015 Димитріївський скит Нікольського чернечого архієрейського подвір’я в с. Рясне відзначив престольне свято. Чернечий скит заснований на місці зруйнованого Свято-Димитріївського Ряснянського чоловічого монастиря.89294210.jpg

Святкування дня небесного покровителя монастиря святого великомученика Димитрія Солунського почалося ще напередодні в суботу 7 листопада. О четвертій годині вечора була здійснена мала вечірня, а потім всенічне бдіння, яке тривало всю ніч і завершилося Божественною літургією в 5:00 ранку 8 листопада.

Для участі в нічному богослужінні і причастя Святих Христових Таїн в обитель зібралися паломники із Сум, Піщаного і Бездрика. Братія монастиря, козаки Сумського полку Герасима Кондратьєва, Преображенського і гусарського полків Сум молилися у вівтарі, щоб паломники і прочани могли поміститися в невеликому приміщенні самого храму.

77804338.jpg

Друга Літургія почалася в 8-30 8 листопада і, як і нічне богослужіння, завершилася хресним ходом навколо монастиря і молебнем на місці зруйнованого Свято-Димитріївського собору. За пізньою Літургією молилися і причащалися паломники з Охтирки, Тростянця і Боромлі.

У середині дня свою улюблену обитель відвідали також діти і батьки дитячого танцювального колективу «Доміно» з Краснопілля і жителі довколишніх сіл Грабовське і Рясне.

Для приготування святкових трапез (а їх було три по числу трьох великих груп прочан, що відвідали монастир) в обитель була доставлена польова ротний кухня, люб’язно надана Сумської організацією юних розвідників.

Нічне богослужіння очолив насельник обителі ієромонах Інокентій (Івлєв), а пізню Літургію – ієромонах Силуан (Мурашко) – повідомляє “Православная Сумщина”

http://krasnews.at.ua/news/dmitrievskij_skit_nikolskogo_chernechogo_arkhierejskogo_podvir_39_ja_v_s_rjasne_vidznachiv_prestolne_svjato/2015-11-09-5674

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: