ДO ВIДOМA МИCЛИВЦIВ

Відповідно до ЗУ «Про мисливське господарство і полювання» та наказу ТОВ СМГ «Бобрицьке» №10 від 22.07.2015р. «Про проведення полювання на території ТОВ СМГ «Бобрицьке» у мисливський сезон 2016р. буде проводитись полювання на пернату дичину.
Полювання проводиться у відкритих для полювання у водно-болотних угіддях, які зазначені у відстрільних картках, та у межах установленої пропускної спроможності угідь. Картка відстрілу буде видаватися за наявності у мисливця «Контрольної картки добутої дичини і порушень правил полювання» та чека банківської установи про сплату за картку відстрілу.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем на день полювання не повинна перевищувати: гусей -3 куликів – 10, качок – 5, голубів – 10, пастушків – 3, лисок – 6, перепілок – 15.

Днями полювання на пернату дичину є субота, неділя та середа, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання – четвер.

Реквізити для сплати: ТОВ СМГ «Бобрицьке», код – 34205288
р/р 26005526361, МФО – 380805, АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ».

Забороняється полювання: на незбираних с/г полях кукурудзи, соняшнику; на визначених відтворювальних ділянках; на відстані ближче 200м від будівель, де можливе перебування людей; в місцях не вказаних у картці відстрілу. Дирекція ТОВ СМГ «Бобрицьке»

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: