Дoбpa бaжaєш, дoбpo i poби

Гей, на ярмарок хутчіше,
І не пішки, а бігом!
Тож збирайтесь веселіше
Всі на ярмарок — гуртом!

 

В таку осінню погожу днину Чернеччинський НВК гудів як вулик – тут ярмаркують. За тиждень до цієї події учнівський парламент виступив з ініціативою проведення цього заходу. Всі учні, батьки та вчителі школи з ентузіазмом підхопили ідею.43525406.jpg

Директор школи Лесь С. М. виступила з вітальним словом і дала старт початку ярамарки. Але майже для всіх стало відкриттям кількість і якість «товару», який був представлений на ярмарку! Тут можна було купити майже все, від випічки і десертів, до сушеної рибки та дитячих виробів декоративного мистецтва!

27633645.jpg

Дуже багато виробів було оформлено дитячими руками.    Як кажуть, на «кожний товар знайшовся свій купець»! Під час проведення ярмарки всі були задоволені  – батьки, учні, вчителі, гості, кожен «зміг показати себе та інших подивитися»! За прилавками можна було побачити і учнів і батьків!

64799933.jpg

05111613.jpg

А як смачно було! Хтось спробував випічку прямо біля прилавків, а хтось – в класах, з напоями, які теж приготували турботливі батьки!

29436488.jpg

Всі гроші, які були зароблені на ярмарку учні та батьківський комітет вирішили віддати на допомогу учням, батьки яких перебувають в зоні АТО, а це 5 учнів нашого закладу. «Добра бажаєш, добро і роби» – саме під таким гаслом пройшов традиційний ярмарок, який на довго залишиться в спогадах учнів, батьків, гостей.
А. Мостова,
заст. директора з НВР

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: