Дрова учасникам АТО

Рішенням 4-ї сесії 7-го скликання Сумської обласної ради від 25.03.2016 р. внесені зміни до «Обласної програми соціального захисту населення на 2013–2016 роки», де затверджений порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції.

Забезпечення твердим паливом (дровами) пільгової категорії сімей здійснюється один раз на рік в обсягах 5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та м’яколистяних порід на домогосподарство.

Для забезпечення твердим паливом (дровами) особа або уповноважений член пільгової категорії сім’ї подає заяву довільної форми із зазначенням письмової згоди на обробку персональних даних.

До заяви додаються:
а) копія паспорта заявника;
б) довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива;
в) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;
г) копія документа компетентного органу, що засвідчує участь особи в антитерористичній операції;
д) довідка про склад сім’ї.

Тому, просимо учасників антитерористичної операції або уповноважених членів сім’ї звернутися до сільських та селищних рад або управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації (Краснопілля, пров.Шкільний,2) каб.№3 для написання заяви на отримання дров.
Управління соціального захисту населення
Краснопільської районної державної адміністрації

Підготував О. Моцний

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: