Фecтивaль нapoднoї твopчocтi "Ciнoвaл"

 

 

61623543.jpg

Вже зовсім скоро відбудеться шалене свято на базі Грунівська Січ. Любі наші друзі та участники фестивалю, важливим питанням стало як Вас годувати.

Отже на фестивалі буде працювати козацька кухня, де наші Берегині, чарівні жіночки будуть готувати Вам їжу. Проте звичайно треба купити продукти, посуд, довезти їх, та забезпечити життя волонтерам, які допомагатимуть на кухні та слідкуватимуть за Вашим комфортом.

Також ми переймаємось тим, що люди мають різні смаки та дієти. Тому ми готуватимемо два меню: Вегітаріанське та Звичайне (з м’ясцем).
Отже після кропітких підрахунків ми отримали ЦІНИ:

Вегітаріанські страви:
Сніданок, вечеря – 20грн.
Обід – 25грн.

М’ясне меню:
Сніданок, вечеря – 35грн.
Обід – 40грн.

Також нагадуємо, що буде працювати Домашня кондитерська OM-NOM-NOM з домашніми солодощами.

Дівчата (а може навіть і хлопці) якщо у вас була мрія спробувати зробити собі мехенді (еко-тату, малюнок хною), то маємо гарні новини.

На фестиваль завітає декілька майстрів з мехенді. Порадуйте себе. Це дуже красиво і корисно!!!!

Як дістатися Cічі для тих, хто буде добиратися самостійно.

19 км. від м. Суми, на території Краснопільського району, між селами Барилівка і Грунівка. (Суми-Баранівка-Чернеччина-Вільшанка-Барилівка).

Проїзд: 2км. за Барилівка, в’їжджаємо в ліс, на асфальті намальована біла стрілка вправо, з’їзд на грунтовку. Огинаємо гору, близько 80 метрів і в’їжджаємо на територію “Грунівськоі Січі”.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: