Фiзкyльтypнo-мyзичнa poзвaгa "Кoзaцькi зaбaви"

З метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напряму в Краснопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 «Малятко» з 15.10.15 по 24.10.15 року організовано та проведено І етап Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» за участю педагогів, вихованців всіх вікових груп ДНЗ та їх батьків.82345619.jpg

Відповідно до розробленої програми фестивалю тривали заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я дітей, якими передбачено проведення різних форм організації дитячої життєдіяльності на кожен день.

Так, до дня українського козачества 16.10 2015 року у рамках фестивалю у нашому закладі була запланована та проведена фізкультурно-музична розвага “Козацькі забави” за участю дітей старшої “А” групи. На розвагу до закладузавітали всі бажаючі, а також був запрошений тато вихованки даної групи, який нещодавно повернувся із зони АТО –  Шведюк Анатолій Вікторович. Його привітали з поверненням додому,вручили квіти та невеличкий подаруночок – український рушничок.

61535333.jpg

Вихователі Пищик Т.П. та Середа Ю.М., муз керівник Шевченко Л.О. організували справжнє свято спорту для дітей, цікаву змагально-ігрову програму, щоб надати можливість малятам виявити свою силу і спритність: козаки збирали картоплю,переносили її, бігали в чоботях, стрибали у мішках тадолали інші перешкоди, співали пісеньки, а дівчаткатакож не були осторонь всього, вони затанцювали танок для своїх козачат. Перемога тут була не головна, найголовнішою була дружба між маленькими козачатами.

На завершення козачата отримали оплески від глядачів та маленькі медальйончики за спортивні досягнення. «Козацькі розваги» не тільки подарували малятам чудовий настрій, радість від перших перемог, а й познайомили їх зі славними традиціями українського козацтва, також допомогли у вихованні справжніх патріотів нашої України.
В. Безкоровайна,
вихователь-методист ДНЗ №1 «Малятко»

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: